in

FTX borsası vadeli işlemler piyasasına keresteyi ekledi

FTX borsası vadeli işlemler piyasasına keresteyi ekledi
FTX borsası vadeli işlemler piyasasına keresteyi ekledi

FTX, genellikle pazarın çıkarlarını karşılamada çevik tepkisi ile tanınır şimdi de kereste vadeli işlemlerini başlattı.

Kereste talebindeki artıştan sonra, FTX bir kereste vadeli işlem piyasası başlattı.


FTX, piyasaya çevik yaklaşımı ile bilinir. Diğer kripto borsalarında bulunmayan çok çeşitli vadeli işlemler ve tahmin piyasaları sunar.

FTX, türev tekliflerinde yaklaşık 19 milyar dolarlık hacim işleyen en hızlı büyüyen kripto borsalarından biridir.

FTX kereste işlemlerini başlattı

Kereste fiyatları, pandeminin neden olduğu bir kıtlığın ortasında rekor seviyelere ulaştı. Dünya kilitlendiğinden geçen yıl birçok kereste fabrikası kapandı. Konut piyasası şimdi patlama yaşarken, kereste, ev yapımı ve taşınmak yerine yenilemek isteyenler için kıt bir sektör haline geldi.

Kıtlık, ev fiyatlarının da artması anlamına geldi. Pandeminin başlangıcından bu yana kereste fiyatı yaklaşık % 280 arttı.

Hiçbir zaman bir piyasa fırsatını kaçırmayacak bir ekip, hızlı hareket eden FTX borsası vadeli işlem piyasaları listesine kereste ekledi. Şu anda borsada 782,65 dolardan işlem görüyorlar.

FTX, kullanıcıların Tokyo Olimpiyatları’nın bu yıl devam edip etmeyeceğinden WallStreetBets hisse senetlerine kadar çok çeşitli vadeli işlemlerde işlem yapmalarına olanak tanıyan piyasa koşullarına bazen gülünç yanıtlarıyla tanındı. Borsa, Coinbase’in NASDAQ lansmanından önce de COIN’i listeledi (geçen yıl Airbnb ile benzer bir numara yaptı).

CryptoMessiah takma adını kullanan bir tüccar Dubai’de Andre Cronje ile bir boks maçı istediğinde, izleyiciler FTX’in maçın sonucuyla ilgili bir tahmin pazarı başlatması gerektiği konusunda şaka yaptılar. FTX, etkinlik için henüz bir pazar başlatmadı.

Bununla birlikte, borsa, kripto alanının ön saflarında bir yer tutmak için önemli miktarda çalışma yapıyor.

Bu yılın başlarında, Miami Heat ile 135 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzaladı. NBA takımının ev sahası FTX Arena olarak yeniden adlandırılacak. Bu arada FTX’i entegre eden kripto izleme uygulaması Blockfolio, BTC, ETH ve SOL ile ödeme yapılacak ve Trevor Lawrence’a sponsor olacağını duyurdu.

FTX, türev piyasalarının günlük işlem hacmini neredeyse 19 milyar $ ‘a çıkarmasıyla son zamanlarda büyük bir büyüme yaşadı. Bu rakam, tüm kripto borsalarının en yüksekleri arasındadır.

cryptobriefing


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BtcTurk ve Paribu’ya para gönderme özelliği artık Yapı Kredi Mobil’de

BtcTurk ve Paribu’ya para gönderme özelliği artık Yapı Kredi Mobil’de

Kazakistan Merkez Bankası dijital para birimi için bu hamleyi yapıyor

Kazakistan, Merkez Bankası Dijital Para birimi için bu hamleyi yapıyor