in ,

FTX borsası 900 milyon dolar değerinde yatırım aldı

FTX borsası 900 milyon dolar değerinde yatırım aldı
FTX borsası 900 milyon dolar değerinde yatırım aldı

Kripto Para Haber – Önde gelen kripto borsaları, dijital varlıklara olan talebin artması nedeniyle 2021’de borsalar tarafından rekor işlem hacmi yaşadıklarını, son birkaç ayda da muazzam bir büyüme kaydettiği duyurdular. Önde gelen dijital borsalardan biri olan FTX, dün daha fazla büyüyüp gelişmek için 900 milyon dolarlık yatırım aldıklarını duyurdu.

900 milyon dolarlık fon, Paradigm, Sequoia Capital, Thoma Bravo, SoftBank , Ribbit Capital, Insight Partners, Third Point, Lightspeed Venture Partners, Altimeter, BOND, NEA ve Coinbase Ventures’ın yatırımlarını içeriyor.


Ek olarak, Alan Howard, VanEck ve Circle en son FTX borsasına fon desteğine katıldı. 2019’da piyasaya sürülen FTX kripto para borsası, aktif kullanıcı sayısı ve günlük işlem hacmi hızla arttığı için 2021’de önemli bir büyüme kaydetti. Alınan bu yatırımlar FTX borsasının diğer popüler borsalar arasında kalmaya ısrarcı gibi gözüküyor.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, en son finansman desteği hakkında yorum yaparak şunları söyledi:

Aldığımız destekten inanılmaz derecede mutluyum. Bu bizim ilk büyük fonumuz, ancak bu sayede çok değerli bir ortaklar grubu oluşturduk. FTX’i olabilecek en iyi şirket yapmak için onlarla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyorum. İki yıl önce yeni bir türev borsası olarak başladık ve bu tur, FTX’in ne olabileceği konusunda daha büyük ve daha geniş bir vizyon oluşturmaya devam etmemize yardımcı olacak dedi.

financemagnates


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CNBC yıldızı Jim Cramer: Tether kripto paraların zayıf noktası olabilir

CNBC yıldızı Jim Cramer: “Tether kripto paraların zayıf noktası olabilir”

Bitcoin yükselişi başlayacak mı? Peter Brandt, BTC grafiğini yorumladı

Bitcoin yükselişi başlayacak mı? Peter Brandt, BTC grafiğini yorumladı