Flaş kripto para haberleri: Bitcoin, XRP, Ethereum, Tron, Cardano, Monero, VeChain hakkında son gelişmeler

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin (BTC) ve Kripto Kabulü, Ethereum Bosch yakınlaşması ve XRP, Litecoin, TRON, Cardano haberleri
Flaş kripto para haberleri: Bitcoin (BTC) ve Kripto Kabulü, Ethereum Bosch yakınlaşması ve XRP, Litecoin, TRON, Cardano haberleri

Bitcoin’den, Cardano’daki çalışmalarda yeni bir yol haritasına kadar, kripto dünyasında kırılan hikayelerin bir kısmına göz atın. İşte flaş kripto para haberleri…

Bitcoin ve kripto para haberleri

Bitcoin içeren ve içermeyen portföyleri karşılaştıran yeni bir analize göre, %1’lik BTC tahsisi yatırımcıların geri dönüşlerini önemli ölçüde artırabilir.

Bağımsız analist PlanB, nakit portföyünün %1’inin Bitcoin’de tutulması, S&P 500’ün iki yıllık risk/getiri hesaplamalarını “her yıl” yenerek tarihsel olarak %10 getiri sağladığını söyledi.

Ripple ve XRP haberleri

Brezilya sınır ötesi ödeme platformu BeeTech, Ripple’ın teknolojisinin para taşımak için daha hızlı ve daha basit bir yol olduğunu gösteren yeni bir reklam yayınladı.

BeeTech’in sahibi Remessa, geçtiğimiz günlerde işlemleri güçlendirmek için XRP’yi kullanmayı planladığını açıkladı.

Cardano haberleri

Cardano’nun yol haritası değişiyor. Cardano’nun kurucusu IOHK’ya göre, yeni yol haritası Nisan ayında açıklanacak. Konu ile ilgili şirketten şu açıklama yapıldı:

Cardano yol haritası değişiyor. 17-18 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan IOHK Zirvesi’nden sonra Cardano 2020 vizyonunu gösteren heyecan verici yeni bir yol haritası açacağız.

Tron haberleri

DappRadar’a göre ilk üç merkezsiz uygulama (DApp) Tron ağında çalışıyor. Liste, son 24 saat içinde gerçekleşen kullanıcı hareketlerine göre oluşturuldu.

Monero haberleri

Monero’nun baş programcısı kriptonun yatırım değil, para birimi olarak tasarlandığını söylüyor. Riccardo Spagni, Forbes’e platformun odaklandığı asıl meselenin, temel insan hakkı olan mahremiyetin verilmesi olduğunu söyledi.

Monero m-cüzdan adreslerini gizlemek için tasarlanmış olmasına rağmen, Spagni birçok kişinin denetlenebileceğini söylüyor. Tabi bunun için cüzdan sahibinin bilgi vermeye karar vermesi gerekiyor.

VeChain haberleri

VeChain ekibi ödüllü bir geliştirme yarışması düzenleyeceğini duyurdu. Yapılan açıklama şu şekilde:

Uygulama geliştirmeyi artırmak ve insanları VeChainThor Blockchain’in özelliklerinden haberdar etmek için, devam eden üç geliştirici ödülünü ve Uygulama Geliştirme Yarışmasını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Eter ve Breaker haberleri

Ethereum destekli eğlence platformu Breaker (eski adı SingularDTV), “Prospect” adlı isteğe bağlı ilk filmini yayımladı. Breaker, fonların uygun şekilde ve otomatik olarak içerik oluşturuculara dağıtılmasını sağlamak için oluşturuldu. Ayrıca platform, akıllı sözleşmeler kullanarak film ve albüm oluşturma gücü vermek üzere tasarlandı.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir