in ,

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin altına karşı, TRON ve Stellar’ı kullanmanın yeni yöntemleri ve daha fazlası

Gizemli Bitcoin balinası 40 bin BTC’yi taşıdı! Flaş: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Stellar, TRON ve Cardano haberleri
Gizemli Bitcoin balinası 40 bin BTC’yi taşıdı! Flaş: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Stellar, TRON ve Cardano haberleri

Bitcoin altının 7 trilyon dolarlık market hacmini ile yarışı, Ripple ve XRP, Ethereum, TRON, Stellar, Litecoin, Cardano ve flaş kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun

Bitcoin haberleri

ABD kripto borsası Gemini sahipleri, ayı piyasasına rağmen Bitcoin’in yükseliş görünümünde olduğunu söylüyorlar.


Reddit Gemini’yi yöneten ikizlerden Tyler Winklevoss, Bitcoin’in 7 trilyon dolardan fazla altın kapağını geçme yolunda Bitcoin’in iyi ilerlediğine inandığını şu şekilde söyledi.

Bitcoin ile ilgili tezimiz değişmedi. Bitcoin’indan daha iyi olduğuna inanıyoruz. Haklıysak, zaman geçtikçe Bitcoin piyasa değeri, 7 trilyon dolarlık altın piyasasını geçecek. Bitcoin’in piyasa değeri altını aştığında, bir BTC 333.333 dolar değerinde olacaktır, çünkü Bitcoin’in toplam arz olarak en fazla 21 milyon dolaşımda olacaktır.

Bilgisayar bilimcisi ve kriptografi yazarı Nick Szabo geçenlerde neden aynı düşüncede olduğunu şu şekilde açıkladı:

Örneğin, bir merkez bankasının yabancı bir merkez bankasına veya hükümete tahvilleriyle güvenemeyeceği bazı durumlar olacak. Geliştirilen çözümlerden biri, İsviçre hükümetinin sizin için elinde tutmasıdır – bu, güvenilmeyen bir çözüm değildir. İsviçre hükümeti kendisi politik baskılarına maruz kalırsa, bu yüzden daha fazla güven için en az riske indirgenmiş çözüm kripto para birimidir.

Altın rezerviyle ilgili diğer sorun ise fiziksel olarak savunmasız olmaları. Naziler Avrupa’daki ülkeleri fethettiğinde, ilk gittikleri yer merkez bankasının altın rezerviydi.

Ripple

Ripple’ın Filipinler’deki xRapid ortağı, 72 milyon dolara satıldı. TechCrunch’a göre, Coins.ph kripto borsasının büyük bir kısmı, Go-Jek’e satılıyor. Borsa, 5 milyon kullanıcısı olduğunu ve Filipinler ile ABD arasındaki xRapid ödemelerini güçlendirmeyi planladığını söylüyor.

https://twitter.com/WietseWind/status/1085862826831503361

Bu arada, popüler XRP Tip Bot’un yaratıcısı platformun güvenliğini artırıyor.

Stellar Lumens

Stellar cüzdan platformu Lobstr, XLM göndermeyi ve almayı daha kolay hale getirmek için çalıştığını söylüyor. Kullanıcılar artık yalnızca bir e-posta adresi girerek şifrelerini aktarabilirler. Yeni özellik, kullanıcıların henüz bir hesabı olmayan e-posta adreslerine XLM göndermesine bile izin verecek.

https://twitter.com/Lobstrco/status/1086602211398955008

Litecoin

Litecoin Vakfı, resmi olarak Litecoin logosunun yeni bir versiyonunu eklediğini söylüyor. Kuruluşa göre, mavi logo, Litecoin’in logosunu küresel bir hayran kitlesine yayınlayan UFC 232 karma dövüş sanatları savaş etkinliğinde ilk kez tanıtıldı.

TRON

TRON Vakfı, Tron’un halka açık başkanı Marcus Zhao’nun TRX’le bir fincan kahve ödediği görüntüsünü tweetledi. Zhao, işlemi yapmak için TronCard platformunu kullandı.

https://twitter.com/Tronfoundation/status/1086528869916499968

Cardano

Cardano Etkisi podcast’inin son bölümü çıktı. Bu sürüm, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin oluşturulması üzerine çalışan Cardano dili mimarı Manuel Chakravarty ile röportaj sunuyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ocak ayının ilk yarısında tamamlanan ICO

Ocak ayının ilk yarısında tamamlanan ICO fonları 160 Milyon Dolar’a yükseldi

Müjde! Kripto paralar yeni yasa ile “para” yerine geçecek

Müjde! Kripto paralar yeni yasa ile “para” yerine geçecek