Fixy Network Token Satış için “KYC + Whitelist” Yerlerinizi hızlıca kapın

fixy_network_ico_kyc

Fixy Network Token satışı yaklaşıyor, 1 Mayıs 2018’de başlayacak. Bu yazı Token satışı için katılımcılarının takip etmesi gereken KYC + Beyaz Liste adımlarıyla ilgili kısa bir rehber niteliği taşımaktadır.

“KYC = Know Your Customer”

KYC + Beyaz Liste uygulaması için gerekenler;

  • Kişisel Bilgiler
  • Kimlik Belgeleri (pasaport/sürücü belgesi ve selfie resmi)

Lütfen verilen tüm bilgilerin kesinlikle gizli tutulacağını unutmayın.

KYC + Beyaz Liste uygulamasının adım adım kılavuz:

Fixy Network web sitesini (https://fixyapp.io/) ziyaret edin ve JOIN KYC + WHITELIST‘e tıklayın.

Fix Network KYC
Fix Network KYC

E-posta adresinizi girin, robot olmadığımı kontrol et kutusunu işaretleyin ve e-posta gönder’i tıklayın.

Fix Network KYC Video
Fix Network KYC Video

Onay e-postası gönderildikten sonra, KYC + Beyaz Liste formunu e-postanız yoluyla doldurmak için bağlantıya tıklayın. Kişisel bilgilerinizi ve Ethereum adresinizi girin. (Bu adres, Fixy Network Token satışı başladığında crowdsale katkılarınızı göndermek için kullanılacaktır, lütfen borsa cüzdan adresini kullanmayın).

Fix Network KYC Form
Fix Network KYC Form

KYC formunda, lütfen kimlik seçiminize (pasaport/ehliyet) göre gerekli alanları doldurun ve gerekli belgeleri (JPG veya PNG formatında) sisteme yükleyin.

Fix Network KYC Form
Fix Network KYC Form

KYC + Beyaz Liste prosedürü böylece tamamlanmış oldu! Doğrulama işlemi tamamlanana kadar lütfen sabırla bekleyin.

Fix Network KYC Apply
Fix Network KYC Apply

Eğer KYC’yi geçerseniz, Fixy Network Token satışı etkinliğine katkıda bulunabileceksiniz.

Lütfen dikkat edin! Katkınızı, Beyaz Listedeki Ethereum adresinizden SADECE crowdsale adresine gönderebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

  1. Token satışı gerçekleştiğinde, lütfen Ethereum katkılarınızı borsalardan göndermeyin, SADECE KYC prosedürüne girdiğiniz Ethereum adresinden gönderin.
  2. Her zaman üç kere kontrol edin, katkılarınızı göndermeden önce etherscan.io’daki Fixy Network crowdsale adresini kontrol edin. Geçerli katkı adresi, Token satışı başladığında, SADECE resmi Telegram kanalında (https://t.me/fixynetwork) yönetici tarafından yayınlanacaktır.
  3. https://t.me/fixynetwork adresinden SADECE resmi Telegramkanalımıza katılın ve yardıma ihtiyacınız olursa destek ekibimize danışın. Sadece Fixy Network grup yöneticilerini dinlemeyi unutmayın (her zaman adın sağında yer alan ADMIN etiketini kontrol edin) ve yöneticiler, siz önce mesaj göndermeden size mesaj göndermeyecek, yönetici gibi gözüken sahtekarlarına karşı dikkatli olmalısınız!
  4. KYC uygulamasında yer alan herhangi bir şekilde (ETH, BTC veya kripto paralar) hiçbir ücret alınmayacaktır. Lütfen dolandırıcılara dikkat edin ve uyanık olun!

KYC Neden Önemlidir?

Sadece şeffaflığa ve uygunluğa sahip ICO’lar, saygın borsalarda kabul görmektedir. Bu süreç aynı zamanda yatırımcıların yatırımlarını da koruyacak ve Fixy Network’ü iş dünyasında güven içinde seçkin bir şirket haline getirecektir.

Yaklaşan güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin ve Fixy uygulamasını (Playstore ve App Store’da mevcut) Haziran 2018’de indirerek 20 FXY Token hediyesini kaçırmayın!

 

ICO projesi Fixy Network ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabiliriniz.

Platformun sosyal medya ağlarına ve whitepaper’ına aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – Youtube – MediumGitHub – White Paper

Siz Ne Düşünüyorsunuz?