Fixy Network oyunlar aracılığı ile kripto para kullanımını yaygınlaştıracak

fixy_games
fixy_games

İnsanlar; yaşlılar ve gençler, erkekler ve kadınlar, çoğunluğu aynı ortak hobiye sahiptir: oyun oynamak. Dünyada 1,75 milyar insanın mobil oyun oynadığı ve sektörün 2017 yılında 108,9 milyar dolar değerinde olduğu tahmin edilmektedir (Global Oyunlar pazar raporu). Bununla birlikte, mevcut durumda, oyunların sonunda, oyunun oyunculara yararı sona erer. Oyun ekosisteminin dışında, oyun içerisinde kazandıkları puanları kullanamazlar.

Diğer taraftan, kripto para birimleri, kabul edilmenin erken aşamasındadır ve hala tartışmalıdır. Onun anlayışına zaten ana akım bilincine ulaşılırken, uygulama yönüyle durum böyle değildir. “Ciddi” özelliklerine (OTC ticareti ve Pazaryeri) rağmen Fixy Network, çoğu kişinin ortak bir özelliğe sahip olması nedeniyle, kripto para birimi kitlesinin benimsenmesini katalize etmek için kullanılabilecek bir “eğlenceli” tarafa sahiptir: insanlar oyun oynamaktan hoşlanırlar.

Görünüşte bir ilgisi yokken, Fixy Network oyuncularının oyun oturumlarından daha fazla fayda sağlamasına ve aynı zamanda daha önce hiç yapılmadığı şekilde oyunları kullanarak kripto para birimin ana akım benimsemesine bir yol sağlamasına yardımcı olarak oyun endüstrisinin statüsüne meydan okuyabilir.

Fixy_Network_Games
Fixy_Network_Games

Fixy Network Oyunları Özelliği: İçsel, Ekonomik ve Popülerleştirme Avantajları

Fixy Network’teki oyunlar sadece ek bir özellik olarak değil, platformda yer alan tüm tarafların (doğrudan ve dolaylı olarak) yararlanması için önemli bir işleve sahiptir. Çeşitli bilimsel literatürler (Sailer, M ve ark. 2017) ve (Tracy, H. Garry, T. 2015), müşteri deneyimini geliştirmek ve arttırmak için oyunların ya da oyunlaştırmanın uygulanabileceğini kanıtlamıştır, bu yüzden bunları kullanan platformların değerini arttırmaktadır.

Fixy Network, genel seyirciler arasındaki yaygın kabul düzeyinden ve oyuncuların derin seviyedeki memnuniyetini sağlayan akış durumunu indükleme yeteneğinden dolayı Tetris veya pokemon gibi basit oyunlar sunmayı seçer. Bu psikolojik etki, araştırmacıların, bilişsel ve zihinsel sağlığa olumlu etkileri olan araştırmakarı sonucunda iyi bilinmektedir. Topluluk memnuniyetini ve heyecanını korumak için, Fixy Network geliştiricileri gelecekte platforma sürekli olarak birçok heyecan verici oyun ekleyecektir.

Ayrıca; Youtube üzerinde Atamert Uysaler’in hazırladığı FixyApp inceleme videosu yayınlandı. Aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz;

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz

Platformun sosyal medya ağlarına ve whitepaper’ına aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – Youtube – MediumGitHub – White Paper

Siz Ne Düşünüyorsunuz?