Fixy Network projesinin ardındaki muhteşem bireyler

Fixy Network
Fixy Network

Kripto paranın günlük yaşamda kullanılmasını mümkün kılmak için CEO’nun vizyonundan yola çıkan Fixy Network projesinin ekibi, kripto paranın günlük yaşam kullanımına kusursuz entegrasyonunu amaçlayan bir platform geliştirmek için gayretli bir şekilde çalışıyor.

Bu fırsat ile Fixy Network’ün ekip üyelerini dünyaya tanıtmadan önce Fixy Network firması için daha önceki tanıtım makalemize ve Fixy Network Blockchain çözümleri sunmaya devam ediyor başlıklı içeriğimize göz atarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Fixy Network projesi küresel bir oluşumdur ve sadece en yüksek standarttaki hizmetin sağlanacağından emin olmak için, sağlam ve deneyimli yeteneklerden oluşan bir ekip kurmuştur. Yüksek başarıya sahip bireyler, kendi belirledikleri rolü ve uzmanlık alanlarıyla, her proje yönünün, teknolojik, pazarlama, iş geliştirme veya topluluk yönetiminin profesyonelce zamanında yapılmasını sağlamak için dikkatle seçilmiştir.

Ayrıca, Fixy Network’ün neden onlarla ilgilendiğini anlamak için bireylerin zihnine de değineceğiz, dolayısıyla birlikte büyük bir şeyler inşa etme konusundaki kararlılıklarını ve tutkulu çabalarını vurgulayacağız. Gerçek motivasyon, daha sonra karşılaşılacak zorlukları aşmak için kendi içinde kalıcı bir sürücü olarak hareket edecektir.

Fixy Network, vizyonu gerçeğe dönüştürecek sıra dışı yeteneklerini ortaya koymaktadır:

Yannik Heinze (Danışman, Blockchain Danışmanlığı)

Yannik Heinze
Yannik Heinze

Uzmanlık alanları:

Blockchain Geliştirmeleri

ICO Danışmanlığı

IT Uzmanı

Dijital Varlık Yatırımcısı

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Yannik, Chainsulting ve Chain.cards’ın kurucusudur. Blockchain geliştirme ve dijital varlık yatırımlarındaki uzmanlığıyla, Fixy Network projesinde yer alan fırsatları ve riskleri teknolojik ve iş açısından değerlendirip, daha sonra kapsamlı çözümler sunmaya hazırdır. Aynı zamanda Sertifikalı bir Etik Hacker. Hobileri Scuba dalışı ve balık avıdır.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixy Network CEO’sunu, şu anda 1 yıldan fazla tanıyorum ve biliyorum ki Fixy Network için iş fikrini geliştirmek için ne kadar zaman harcadı. Her boş zamanı kullanıyor ve her zaman en iyi ürünü çıkarmak istiyor. Bir danışman olarak Fixy Network’e katılmanın temel sebebi; uygulamanın kripto alanında birçok müşteriye yardımcı olabileceği ve kriptonun günlük yaşamda kullanılabileceğidir.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/yannik-heinze/


 

Vadim Ivanenko (Danışman, Pazarlama ve Markalaşma)

Vadim Ivanenko
Vadim Ivanenko

Uzmanlık alanları:

Ürün ve Proje Yönetimi

ICO Pazarlama ve Reklamcılık

Karmaşık İş Çözümleri

İşletme ve Finans Planlama

Fon Yaratma ve Yatırımlar

Blockchain ve Akıllı Sözleşme Geliştirme

Web siteleri ve Mobil Uygulama Geliştirme

UI / UX Tasarımı

Markalaşma ve Kurumsal Kimlik

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Vadim, girişimcilik & girişimler ve dijital alanlarla ilgili bir emektardır. Birçok başarılı başlangıç ​​şirketine, IT dış kaynak işini sıfırdan inşa etmeye ve sadece bir yıl içinde 200 bin dolarlık gelir elde etmeye kadar uzanan geniş deneyimlere sahiptir. Bir grup şirketin bir parçası olarak, Vadim’in ekibi 10’dan fazla ICO gerçekleştirdi ve 20 milyon +’dan fazla gelir topladı. Vadim, TMT, Rahmqvist, Wallmart, Cuponation, Gepur, Ascape ve Rus Demiryolları gibi tanınmış marka ve firmalarla çalışmıştır. Onun hobileri arasında; öğrenme, ticaret, fitness, MMA, yürüyüş, düşünme ve müzik besteleme vardır.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixy Network’ün, kripto paranın geleceğine bir sonraki adım olduğuna inanıyorum. Blockchain Teknolojisinin hala gerçek bir dünyada inşa edilmesi gereken altyapıya ihtiyacı var. Bu, insanların yiyecek, kıyafet, araba, ev, seyahat, eğitim vb. malları satın almak için kripto para kullanmasına izin verecektir. Fixy Network, kripto para kullanma konusunda satıcılara ve müşterilere yasal yoldan fayda sağlar ve bu büyük bir konudur. Diğer bir önemli nokta ise Fixy Network’ün ücret ödemeden eşler arası bir kripto / fiat değişim teknolojisi sunmasıdır. Fixy Network ekibi son derece yetenekli ve açık bir adım adım uygulama planına sahip. Birkaç aydır, Fixy Network geliştirme konusunda çok iyi bir gelişme görüyorum.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/vivanenko/


 

Hasan Turgut (Fixy Network CEO’su)

Hasan Turgut
Hasan Turgut

Uzmanlık alanları:

Proje Yönetimi

Satış Yönetimi

Hesap Yönetimi

Ürün geliştirme

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Hasan deneyimli bir işadamı ve yatırımcıdır. Profesyonel kariyeri, çeşitli tanınmış şirketlerde teknik pozisyonlardan yönetim pozisyonlarına kadar uzanır. Ayrıca IT çözümleri ve PLM entegrasyonu ile ilgili GER100 ve AUT100 şirketleri ile iyi anlaşmalar yaptı. Bir vizyoner olarak, hem teknik hem de yönetsel rolündeki deneyimi, onu Fixy Network projesine liderlik edip başarıya getirmekten daha fazlasını sağlayacaktır. Hobileri; Yazılım Mühendisliği ve koşu yapmak.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixy Network, her bir kripto meraklısına ve yeni başlayanlara, seçtiği kripto varlıklarını nasıl harcayacağı konusunda bir fırsat sunuyor. Ayrıca, kripto varlıklarına açık şirketler ve markalar ile çalışıyoruz. Çözümümüz; kullanıcı ve tüccarın faydalarını günlük yaşantılara göre verir ve bu dijital dünyada her yaş için kolay erişim sağlar.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/hasan-turgut-462a75138/


 

Hitesh Upadhyay (Teknik Ekip Başı ve Proje Müdürü)

Hitesh Upadhyay
Hitesh Upadhyay

Uzmanlık alanları:

Teknik Liderlik

Proje Yönetimi

Uygulama yönetimi

Oyun Yönetimi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Hitesh deneyimli bir geliştirici ve Cipherhex Teknolojisinin kurucu ortağıdır. Çok sayıda küçük ve büyük ölçekli başarılı projeler geliştirdi. Aynı zamanda 14 üyeyle harika dev ekibini ustaca yönetiyor ve birkaç kripto para birimi projesi geliştirmesine katılıyor. Hobileri; bilimsel ve manevi kitaplar okumak, gezmek, seyahat etmek ve çok çeşitli müzikler dinlemektir.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Sabit fikstür kavramının çok devrimci olduğunu düşünüyorum. Geleneksel insanlara para yerine, kripto para birimi ile ticaret yapmak için güç vermeyi hedefliyorum. Hepimiz fiat sisteminin ne kadar savunmasız olduğunu biliyoruz, bu yüzden oyunun gerçekten değişmekte olduğu bir kavram ve bunun bir parçası olduğum için gurur duyuyorum.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/hitesh-upadhyay/


 

Ketan Vaviya (Lider Android Geliştirici)

Ketan Vaviya
Ketan Vaviya

Uzmanlık alanları:

Lider Android geliştiricisi

Android proje yönetimi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Ketan, üniversite hayatının başlangıcından itibaren Android geliştirme ile ilgilenmiştir. Cipherhex teknolojisindeki büyük öğretmeni ve rehberleri onu Android’in önemli bir anlayışına kavuşturabilmiş ve bundan dolayı kariyerinde başarılı Android ürünleri elde etmiştir. Onun hobilerini ise teknik dergiler okumak ve arkadaşları ile tur yapmak

Neden Fixy Network önemlidir?

“Projenin asil sebebi ve android gelişiminin ihtiyaçları her zaman bu projeye olan yeteneğimin en iyisini vermemde bana ilham veriyor.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ketan-vaviya-a71b1811b/


 

Ankita Ramoliya (Android Geliştirici)

Ankita Ramoliya
Ankita Ramoliya

Uzmanlık alanları:

Android geliştiricisi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

BCA’da mezun olduktan sonra Ankita, yygulama dünyasının çevresini ve ekosistemini anlamasına yardımcı olacak iyi eğitim programlarına katıldı. Cipherhex teknolojisindeki görev süresi boyunca, büyük bir zorlu proje ile karşı karşıya kaldı, ancak büyük takım desteği nedeniyle, başarılı bir şekilde bitirmeyi başardı. Bu onu çok güvende hissettiriyor ve şimdi gururla büyük bir takımın parçası olduğunu söylüyor. Hobileri: bollywood müzikleri dinlemek.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixy Network, ticarette büyük bir kilometre taşı olacak. Bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. ”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ankita-ramoliya-81b43b98/


 

Hardik Ranapariya (Sunucu Yöneticisi, PHP ve Node Geliştirici)

Hardik Ranapariya
Hardik Ranapariya

Uzmanlık alanları:

Sunucu Lideri

PHP Lideri

Node Geliştiricisi

Sunucu Bakımcısı

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Hardik okul günlerinden beri kodlamaya ilgi duyuyor. İlk projesini 19 yaşında tamamladı. Sürekli öğrenen biri olarak, Hardik her zaman yeni şeyler öğrenmeye ve sınırlarını zorlamaya çalışır. Ayın çalışanı da dahil olmak üzere birçok başarı ve ödüle sahiptir. Hobileri; film izlemek, arkadaşları ile dışarı çıkmak ve lezzetli Hint sokak yiyecekleri yemek.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Devrim yaratan ürün ve büyük ekip, projenin gururlu bir üyesi olmam için bana ilham veriyor. Yeni teknolojiler benim için her zaman ilgi çekici. Bu yüzden, Fixy üyesi olduğuma seviniyorum.”


 

Alpesh Vaghasiya (Grafik Tasarımcı)

Alpesh Vaghasiya
Alpesh Vaghasiya

Uzmanlık alanları:

Grafik Tasarım

Kısa Biyografi ve Başarılar:

UI/UX tasarımı her projede her zaman önemlidir ve Alpesh’e sahaya adım atması için ilham verir. Ayrıca web sitesi ve uygulama tasarımlarıyla birlikte çeşitli oyun tasarımları geliştirdi. Bunu akılda tutarak, farklı platformların farklı tasarım yaklaşımına ihtiyaç duyduğunun farkındadır. Onun hobilerini ise kriket oynamak, sanat filmleri izlemek ve yemek yapmak.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixy’nin büyük bir amacı var ve bu yüzden tasarım için çok kullanıcı dostu bir yaklaşıma ihtiyacı var. Benim için biraz zor ama tecrübem, yeteneklerim ve harika ekibim bana daha fazla gelişmemde yardımcı oluyor.”


 

Keyur Siddhapara (PHP Geliştirici)

Keyur Siddhapara
Keyur Siddhapara

Uzmanlık alanları:

PHP Geliştiricisi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Keyur, lisans derecesini Surat, Hindistan’dan bilgisayar yönetiminde tamamladı. PHP geliştiricisi olarak 2.5+ yıllık deneyimi sırasında pek çok başarılı PHP projesini tamamladı. Tecrübesi ve uzmanlığı, PHP’nin ekosistemini ve Cipherhex teknolojisindeki öğretmeninin her zaman onu ileriye taşımasına yardımcı olduğunu iyi bilmektedir. Hobileri: keşif ve ulusal coğrafya gibi bilimsel kanalları izliyor ve vahşi yaşamla ilgileniyor.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Harika bir projenin parçası olmak ve yeni şeyler öğrenmek benim amacımdır ve bu projeyi çok saygı duyuyorum.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/keyur-sidhdhapara-8aa487119/


 

Rajesh Kevadiya (Oyun Geliştirici)

Rajesh Kevadiya
Rajesh Kevadiya

Uzmanlık alanları:

Lider oyun geliştiricisi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

B.E. derecesi aldıktan sonra Rajesh oyun sektöründe ilgi gördü. Başından beri büyük bir oyuncu, bu yüzden bu sektör onu oyun gelişimine itti. Rajesh, VR (sanal gerçeklik), AR (Artırılmış gerçeklik), Gerçek Simülasyonlara Yakın, Gerçek yaşam hareketine sahip Donanım sensörü senkronizasyonu ve 3D / 2D oyun gibi son teknolojiler alanında birçok proje geliştirdi. Hobileri: oyun oynamak, seyahat etmek ve programlama yapmaktır.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Harika bir projenin harika oyunlara ihtiyacı olduğu için, projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/raju-kevadiya/


 

Hüseyin Aytekin (Sistem Mühendisi)

Hüseyin Aytekin
Hüseyin Aytekin

Uzmanlık alanları:

Sistem Mühendisi

IT Sorun Çözücüsü

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Hüseyin, Türkiye’nin en büyük IPTV projesi Tivibu’da IPTV projesine katıldı. Uzmanlık becerileri temel olarak IT sistemlerinde Sistem Mühendisliği ve sorun giderme becerileri ile ilgilidir. Talep üzerine ve canlı kanallarda şifreleme videoları için altyapı Dijital Ağ Yönetim ihtiyaçları / sistemleri kurdu. Hüseyin, üç büyük projeye katıldı. Hobileri: gitar çalmak, futbol izlemek, müzik dinlemek ve yeni yerlere seyahat etmek.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Bu güçlü projenin bir üyesi olmak için Fixy Network’e katıldım. Fixy’nin ana amacının, müşterilerin kripto para birimine bakış açısını geliştireceğine inanıyorum.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/huseyinaytekin/


 

Tevfik Sahin (Sorun Giderme Uzmanı)

Tevfik Sahin
Tevfik Sahin

Uzmanlık alanları:

Sorun Giderme / L2 Desteği

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Tevfik, çeşitli ağ ekipmanı ve uygulamalarında devreye alma ve L2 Desteği için 20’den fazla kere yurtdışına gitti. Hobileri: okumak, futbol ve felsefe.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Ben Blockchain ve kripto’nun güçlü bir inananıyım. Gelecek on yılda dünya teknolojisini şekillendirecek. Fixy bu teknolojiyi gerçek hayata yayıyor ve herkes tarafından kolayca ulaşılabilir hale geliyor.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/tevfik-sahin-80b5324b/


 

Bhavesh Bhimani (Oyun Geliştirici)

Bhavesh Bhimani
Bhavesh Bhimani

Uzmanlık alanları:

Oyun Geliştirme

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Kariyerinin başlangıcında, Bhavesh bir IOS geliştiriciydi, ancak ilgisinin oyunda büyüdüğünü gördükten sonra, akıl hocası onu Unity oyun motorunu öğrenmek için ona ilham verdi. Bu karar hayatını değiştirdi. Şimdi birlik geliştiricisi olarak 3+ yıl uyguladıktan sonra, gururla, birlikte herhangi bir projeye ulaşabileceğini söyleyebilir. Bhavesh, AR, VR ve 3D simülasyonlara dayanan pek çok proje geliştirdi. Hobileri: sörf yapmak ve oyun oynamaktır.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Hitesh bana bu kavramı açıkladığında, tamamen hayranıydım. Bu devrim, bu bir sonraki adım ve bu projenin bir parçası olma şansı benim için zevktir. ”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/bhavesh-bhimani-27b12877/


 

Ravi Navapara (IOS Geliştirici)

Ravi Navapara
Ravi Navapara

Uzmanlık alanları:

IOS Proje Menejeri

IOS Geliştiricisi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Ravi, kariyerinde 16’dan fazla IOS projesinde çalıştı ve büyük danışmanları ve deneyimleri nedeniyle çevreyi çok iyi kavradı. Hobileri: programlama, seyahat ve müzik.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Kripto para şu anda dünyayı şekillendiriyor. Fiat para kullanmaya artık gerek yok ve Fixy’nin yaklaşımı günlük yaşamla ilgilidir. Bu da fikrinin çok daha alakalı olmasını sağlıyor.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ravi-navapara-2180797b/


 

Enver C. Yıldırım (Destek)

Enver C.
Enver C.

Uzmanlık alanları:

Pazarlama stratejisi

Marka geliştirme

Topluluk önünde konuşma

Yalın başlangıç

Sosyal Girişimcilik

Yaratıcı çözümler

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Bilgisayar mühendisliği geçmişi ile Enver, girişimcilik ve dijital pazarlama alanında çok geniş bir deneyime sahiptir. Birçok başarıları vardır:

Kurucu KREATİFHANE

Speaker durum404 radyo (www.durum404.com)

Kurucu – Robin Water

Kurucu – Bedesten

Birincilik Ödülü – Yıldızlar Yarışması ile YTÜ IEEE Projesi

Birincilik Ödülü – InnoProject

Üçüncülük Ödülü – Beşinci Doğu Akdeniz Üniversitesi Araştırma ve Geliştirme Projesi

Pazar ve Proje Yarışması

Birincilik Ödülü – Antalya Startup Weekend Social Good

İkinci Yer Ödülü – İlk Araştırma ve Geliştirme Proje Pazarı

Birincilik Ödülü – J.P. Morgan Chase Vakfı

Sosyal Yatırım Programı Yarı finalist – Bilgi Genç Sosyal Girişimciler Ödülü

Üçüncülük Ödülü – Mühendislik Proje Yarışması

İkincilik Ödülü – Startup Ankara Beşinci Zirvesi

Hobileri: benim radyo programımdan (www.durum404.com) konuşma yapmak, sosyal bir proje yapmak ve düşünmek, bir kitap yazmak ve minimalist yaşam hakkında araştırma yapmak.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixy Network harika bir proje ve CEO’muz vizyoner.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ecagriyildirim/


 

Esad Dursun (Destek)

Esad Dursun
Esad Dursun

Uzmanlık alanları:

Araştırma

Kendi kendine öğrenme

Dijital Varlık Yatırımı

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Ersad tutkulu bir kripto para meraklısı ve yaptığı her şeyle gurur duyuyor. Hobileri: ticaret, ilginç bilgiler hakkında bir şeyler okumak, bir film veya dizi izlemek, gezmek ve seyahat etmek.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Fixyapp’ın kripto para birimini yaşamlarımızda kullanmanın harika bir fırsat olduğuna inanıyorum. Kripto para yaygınlaştığı zaman, insanların daha kolay kullanması gerekecek. Bu nedenle, başarılı olursak, Fixy’nin pazarda büyük bir rolü olabilir. Ayrıca buradayım çünkü CEO’muzun büyük bir vizyonu var. Bu projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/esad-dursun-1b7277149/


 

Veysel Şimşek (Destek)

Veysel Şimşek
Veysel Şimşek

Uzmanlık alanları:

Çözüm Odaklı Olmak

Temel düşünce

Elektronik

Pazarlama

Defter tutma

İletişim yetenekleri

Sosyal medya Yöneticisi

Kısa Biyografi ve Başarılar:

Veysel, pazarlama becerisini özellikle bir hırdavat mağazası ile beslemiş, daha sonra bir işletme adayı olarak çalışmıştır. Türk inovasyon ekibinin en büyük iletişiminin bir üyesiydi ve bu ekipte birçok yenilikçi projenin büyümesi için çalıştı. Hobileri: netflix filmleri, playstation, müzik, borsa ve kişisel blogunda hayatı hakkında yazılan boş zamanlarıdır.

Neden Fixy Network önemlidir?

“Buradayım çünkü güçlü insan ilişkileri yeteneğim var. Bu beceriyi, kripto ve ICO hakkında bilgili olan insanlara yardım ederek kullanıyorum. ”

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/veyselsmsk/


 

Son olarak! YENİ BİR DANIŞMAN ARAMIZA KATILDI!

Markus Miller
Markus Miller

Fixy Network, Markus Miller’ın kripto para kitlesinin benimsenmesini mümkün kılmak için katıldığını duyurmaktan onur duymaktadır. İletişim ve Halkla İlişkiler danışmanı olarak görev almıştır.

Markus Miller Etkili ve ünlü bir kripto para uzmanı, ekonomi uzmanı, eğitimli bankacı, finansal analist ve başarılı kitap yazarı. Freiburg Üniversitesi’nden bir ekonomi mezunu olarak, uluslararası varlık yapılandırmasının ve varlıkların küresel yönetiminin karmaşık konusuna gelince, son derece saygın bir uzman. Ayrıca Zürih ve Luzern merkezli bir İsviçre kurumsal danışmanlığı (Aile Ofisi) Yönetim Kurulu üyesi olarak pratik deneyime sahiptir.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin yıllardır farkındaydı ve şu anda Almanya’da nakitsiz ödemenin avantajlarını, fiziki varlıkların avantajlarıyla birleştiren tek zenginlik koruma uzmanıdır.

Özel Bankacılık, Uluslararası Varlık Yönetimi, İndirim Aracılığı, Hazine, Menkul Kıymetler Ticareti, İş Geliştirme ve yenilikçi ürünler, yatırım ve hizmet kavramlarının araştırılması ve geliştirilmesi gibi çeşitli tanınmış özel bankalar için çalıştığı gibi kariyeri de oldukça etkileyici.

Ayrıca; “Jeopolitik Varlık Yönetimi” (uluslararası varlık yapılandırması segmentine öncülük etmiştir), “Özel yatırımcılar için Fort Knox”, “Geldinfarkt’tan önce Dünya” ve daha birçoğu gibi en çok satan ve yenilikçi kitaplara imza atmıştır. Aynı zamanda Avrupa’daki çeşitli popüler medyada da katkıda bulunan ve araştırmacı olarak rol almaktadır: Euro am Sonntag, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Handelsblatt, Börse Online, Müdür Magazin, Wirtschaftswoche, N-TV’de, Ariva’de ve WallStreet-online’da

Geniş bilgi yelpazesi, medya üzerindeki yüksek etkileri ve uzmanlık derinliği, Fixy Network projesine paha biçilemez eklemeler sunacaktır.

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz.

Platformun sosyal medya ağlarına ve whitepaper’ına aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – Youtube – MediumGitHub – White Paper

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?