Fixy Network, sürekli likidite sağlamak için Bancor Protokolü’nü entegre ediyor

Fixy Network, sürekli likidite sağlamak için Bancor Protokolü'nü entegre ediyor
Fixy Network, sürekli likidite sağlamak için Bancor Protokolü'nü entegre ediyor

Fixy Network, Bancor Protokolü’nü, Fixy (FXY) Token sahipleri için düşük ücretlerle ve ticari bir işlem yapmadan anında likidite sağlamak için entegre edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

Bu protokolün entegrasyonu sayesinde, Fixy Network, token sahiplerinin Bancor Network aracılığıyla tokenların mevcut döviz listelerine veya ticaret hacmine bakılmaksızın kesintisiz likiditeye sürekli erişimini sağlayabiliyor. Tümleşik token, doğrudan Bancor cüzdanından veya MetaMask gibi herhangi bir Web3 cüzdanından doğrudan diğerine dönüştürülebilir. Şu anda tümleşik tokenlar arasında ETH, BNT (Bancor Network Token) ve diğer birçok popüler token bulunuyor.

Fixy Network hakkında

Fixy Network uygulaması şu anda bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, kripto para birimi satın alma ve kitle kabulü ile ilgili sorunları ele alır; insanların çoğunluğu için kripto para piyasasına girme zorluğu, günlük hayatta ciddi anlamda sınırlı kripto para birimi kullanımı ve hantal kayıt işlemi ile tamamlanan güvenlik riski olan merkezi borsalar.

Fixy Network iki temel özelliğe sahip: Merkezi olmayan bir pazara ve herkesin kripto para piyasasına kolaylıkla katılmasına izin veren bir OTC ticaret platformu sağlamak.

Fixy Network merkezi olmayan pazar alanı hem bireysel kullanıcılar hem de ortak şirketler tarafından girilebilir. İkincisi, Fixy Ağı’nın yerel para birimi olan Fixy (FXY) şeklinde bir giriş ücreti ödeyerek Fixy merkezi olmayan pazara katılabilecekler.

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, Fixy uygulaması toplumu mümkün olan en değerli şekilde meşgul eden oyunları içerecektir. Oyunların ödülleri; ürün/hizmet tanıtımı ve ICO listesi gibi Fixy Network tarafından barındırılan hizmetlerden elde edilen gelirin %55’inden gelir.

Fixy Network, Token Satışının başarılı bir şekilde tamamlanmasını takiben 10 gün içinde bir Relay Toketini ile dolaşımsal Tokenin %2’si ile aktive edecektir. Kullanıcılar FXY Tokenlarını doğrudan Bancor Cüzdanından veya herhangi bir Web3 cüzdanından formül olarak hesaplanan bir fiyattan satın alabilir ve satabilirler.

Bancor hakkında

Bancor Protocol, akıllı sözleşmeler aracılığıyla doğrudan dönüştürülebilirlik sağlayan Smart Tokens ™, kripto para birimlerinin oluşturulması için bir standarttır. Bu protokol, bir değişim içinde iki tarafa uymak zorunda kalmadan, tüm entegre Tokenlar için formülü fiyat hesaplaması ve sürekli likidite sağlamak için yenilikçi bir Token “bağlayıcı” yöntemini kullanır. Akıllı Tokenlar, kullanıcı tarafından oluşturulan kripto para birimlerinin gelişmesine olanak tanıyan, Token likidite ağlarını oluşturmak için birbirine bağlanır. Tokenları anında dönüştürmek için, Bancor web uygulamasını ziyaret edin veya daha fazla bilgi için Bancor Telegram grubuna katılın.

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz

Fixy Network

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – YouTube – MediumGitHub – White Paper

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?