Fixy Network Akıllı Sözleşme denetimini geçti!

fixy_network_akilli_sozlesme
fixy_network_akilli_sozlesme

Fixy Network’ün güvenlik ve kod kalitesinin iyi yönetildiğinden emin olmak için titiz bir akıllı sözleşme denetimi geçirdiğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Denetim, Blockchain çözümlerinin danışmanlığında ve geliştirilmesinde uzmanlaşan Almanya merkezli bir firma olan Chainsulting tarafından yapıldı.

FIXY NETWORK AKILLIŞ SÖZLEŞME DENETİMİ
FIXY NETWORK AKILLIŞ SÖZLEŞME DENETİMİ

Basitçe ifade edecek olursak, akıllı sözleşmeler, bir aracıya ihtiyaç duymadan bir veya daha fazla varlık arasındaki ilişkileri yönetmek için bilgisayar programlarının kullanılmasını sağlar. Bu yeni yaklaşımın güvenliği her şeyden önemlidir ve akıllı sözleşme kodlarında yeni bir güvenlik açığı olan paradigmaya yol açar.

Akıllı sözleşmelerdeki güvenlik hataları, kripto para ekosistemine yüz milyonlarca dolar zarar ettiriyor. Örnek olarak; Parite, Ethereum cüzdan kodu açıkları nedeniyle 30 milyon dolar kaybetti. Başka bir örnek olarak; 2016 yılında, saldırgan şahıs DAO’yu hackledi ve 50 milyon dolar çaldı. Bu örnekler, akıllı sözleşme mantığındaki küçük bir hata veya kusurun bile büyük kayıplara yol açabileceğini açıkça göstermektedir. Bu nedenle akıllı sözleşme denetimi, akıllı sözleşme geliştirmenin önemli bir parçasıdır. Bu aşamanın amacı, kod hatalarını tanımlamak ve program mantığını kontrol etmektir. Yüksek kaliteli ve eksiksiz bir akıllı sözleşme denetimi, Fixy Network’ün riskleri en aza indirmesine ve iyi bir güvenilirlik sağlamasına olanak tanır.

Kapsamlı denetimden hareketle, Fixy Network akıllı sözleşmesi, Chainsulting AAA Cyber ​​Security Standard’ın gerekliliklerine uygun görülmüştür ve sözleşmede büyük hatalar ve güvenlik açıkları bulunmamıştır. Bu, akıllı sözleşmenin, güvenliğinin ve kalitesinin, istenen sonuçları getirmek için belirli koşullar altında garanti edildiği anlamına gelmektedir.

Fixy Network her zaman en iyi ürün ve hizmeti sunmaya çalışmaktadır ve bu sayede yatırımcılarına sadece başarılı bir ICO sunmak için değil, aynı zamanda kripto para kitlesinin benimsenmesine yönelik projenin başarısı için kararlılık göstererek yatırımcılarına rahatlık sağlaması demektir.

 

ICO projesi Fixy Network ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabiliriniz.

Platformun sosyal medya ağlarına ve whitepaper’ına aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – Youtube – MediumGitHub – White Paper

 

Siz Ne Düşünüyorsunuz?