Fixy ICO fırsatı için Borsa öncesi son çağrı ve Yeni Ortaklıklar Duyurusu

Kripto para birimleri, major kripto paralar dahil olmak üzere son haftalardakidüşüş trendini sürdürüyor. Bitcoin (BTC), artan düzenlemeler ve hükümetlerin baskısı konusundaki endişelerin ardından 8,000$’ın üzerinde durmak için mücadele ediyor.

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yayınlanan bir raporda; hükümet, ICO’lar, saadet zinciri ve dolandırıcı davranışlarla ilgili olarak: “göz ardı edilemeyecek belli risklere” karşı tutumunu yineledi. ICO’lar hakkında sıkı önlem alınan yerlerden biri de ABD oldu. Kuzey Amerika Menkul Kıymetler Yöneticileri Derneği’nin (NASAA), ABD ve Kanada’daki eyalet ve eyalet menkul kıymet düzenleyicileri tarafından dolandırıcı ICO’lar üzerinde yapılan en büyük koordine edici eylem serilerinden birini duyurdu. Yapılan açıklamada ABD’de kripto para birimi ile ilgili yatırım yapanları dolandırmaya çalışan kişilerin yakalanacağı bildirildi.

Belirsizliğin ve cari durgun pazarının durumuna rağmen, Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak’dan gelen bir açıklamada: Ethereum’u, Apple’a benzeterek: “bir şeyleri yapabilmesi ve bir platform olduğu için” ilgisini çektiğini söyledi. Açıklama, Fixy Network‘un şu anda devam ettiği Ethereum tabanlı platformun parlak geleceğine de ışık tuttu.

Mevcut bağlamda, Fixy Network ICO, mevcut durgun piyasada, yasaya uyan ve yatırımcılar için iyi bir yatırım getirisi elde edecek bir yatırım olarak nadir bir fırsattır. Bunun böyle olduğunu düşündüren, Fixy Projesinin fikir başlangıcından bu yana yol haritasını aynen yerine getirmiş olması, proje ekibinin kararlı çalışması ve halihazırda birçok ortaklık kurmuş olmasıdır.

Ortaklık Duyurusu

Geriye doğru bakıldığında, Fixy Network’ün iki yerleşik franchise şirketi ile NDA ortaklığı sağladığı çoktan açıklanmıştı. Bugün, dört şirketin de Fixy Network ile stratejik ortaklığa katılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu firmalardan üçü, Fixy CEO’su Hasan Turgut’u danışman üyelerinden biri olarak gösteriyor. 

Fixy Network ile ortaklıklara katılan dört şirket:

Finansal varlıkların ve kripto varlıklarının riskten korunma fonlarıyla buluştuğu bir ekosistem olan PlanEx (planex.io), finansal piyasa varlıklarını herhangi bir kısıtlama olmaksızın, kripto tokenlere (XPX standardı) ve tersine serbestçe dönüştürür. Hızlı, ucuz, güvenli ve dünyanın herhangi bir yerinde. Da Vinci Capital, Crypto Global Capital ve ITI Capital bu projeyi tamamen destekliyor!

CryptoRiya (cryptoriya.io), herhangi bir banka hesabı olmadan dünya çapında herhangi bir yerde herhangi bir şekide kripto para harcamak, çekmek, satmak ve göndermek için eşsiz bir kripto platformudur.

Mobil uygulamalar için benzersiz kripto platformu olan INVOLVE (icoinvolve.io),  mobil oyun endüstrisinin geleneksel mobil platformlar ile en iyi Blockchain teknolojilerini bir araya getiriyor

ABD merkezli kripto para borsası CurrenX (www.currenexchange.com),bir ticaret ücreti ve FIAT geçidi ile hemen hemen tüm kripto para ticaretini yapmanıza izin verecektir. Fixy (ticker: FXY) Token de Temmuz ayında platformdaki ilk Tokenlardan biri olarak listelenecek. GoByte (GBX), Linda (LINDA), BlueProtokol (BLUE), NEUTRON (NTRN) bu projeyi desteklemektedir.

Tüm yatırımcılara ileride daha fazla ortaklığın bulunduğunu bildirmekten heyecan duyuyoruz! Sabırla bekleyin!

İlgili tüm yatırımcılara! Fixy Network ICO’ya katılmaları için son çağrı!

ICO bittikten kısa bir süre sonra ICO sonucu ne olursa olsun proje devam edecektir ve Tokenlar 2 borsada (BTC ve ETH çifti ile) listelenecektir.

ICO’nun son aşaması 25 ile 31 Mayıs 2018 arasında gerçekleşecektir.

Toplam arz: 100.000.000 FXY (toplam arzın% 68’i satışa sunulmuştur)

Fiyat oranı: 1 ETH = 5000 FXY

Satılmayan Tokenlar yakılacaktır!

https://fixyapp.io/ adresinde Token satışına katılın!

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz

Fixy Network

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – YouTube – MediumGitHub – White Paper

Siz Ne Düşünüyorsunuz?