Fixy belirleyici stratejisi açıklandı: FXY Token başına 2$ fiyat!

fixy_token_ico
fixy_token_ico

Fixy Network ICO 16 Mayıs tarihinde başlıyor!

2 dolar Token fiyatı ve proje sürekliliği konusu:

Fixy Network, operasyonunun ilk yılında, Fixy Platformunda (Reklam, ICO listeleri ve oyun ödülü) bir ödeme aracı olarak Fixy (FXY) Token fiyatının 2$’lık sabit oranla ayarlanacağını açıklamaktan gurur duyar. Token fiyatı,  ekip yönetimi tarafından dolaşımdaki toplam token miktarı (yakma işleminden önce 100 milyon adet) dikkate alınarak detaylı düşünülmüş planlara ve platformun ekonomik büyümesinin dikkatli bir şekilde ele alınmasına dayanarak seçilmiştir.

Fixy Network Platformu, borsalarda beklenen fiyat volatilitesine rağmen, 2$/FXY sabit fiyat için her türlü ticari reklam / ICO listeleme kampanyasını kabul edecektir. Örneğin; Hatice hanım, uygun maliyetli bir banner kampanyası yürütmek isteyen bir şirketin pazarlama yöneticisidir ve Fixy Network Platformunu geniş ana kitlesi için en iyi seçenek olarak seçiyor. Reklam hizmeti 10.000$’dır ve Hatice hanım, Binnance gibi borsalarda bulunacak 5000 adet FXY Token’ine ihtiyacı olacaktır.

Kapsamlı pazar araştırması ve çeşitli deneyimli danışmanlara danışarak, Fixy Network ilk faaliyet yılında, reklam hizmetlerinden 5.000.000 dolar veya 2.500.000 FXY’ye eşit bir ciro hedeflemektedir. Bunun ise %55’i oyunlar aracılığıyla topluluğa geri dağıtılacaktır.

Proje Sürekliliği

Şu anda piyasadaki az sayıdaki orijinal projeden biri olan Fixy Network’un yönetimi, ICO’nun arkasındaki fikri, mümkün olduğu kadar çok fon toplamak için değil, güçlü bir topluluğa sahip olarak sağlam bir temel oluşturmak için bir ivme olarak görüyor ve yüksek kaliteli ürün geliştirmeyi hedefliyor.

Fixy Network, operasyonu için gerekli olan fonu Fixy Network projesinin vizyonuna ve kaliteli uygulamasına güçlü bir şekilde inanan çekirdek yatırımcılarından ve özel Token sahiplerinden halihazırda sağlamış durumdadır. Bu sebeple, proje softcap’a ulaşamasa bile, ilerlemeye devam edecektir.

Softcap’a ulaşılamaması durumunda, Pre-ICO ve ICO katılımcılarının iki seçeneği var:

1-) Katılımcılar FXY token’ları ellerinde bulundurmaya devam edebilir.  Fixy Tokenları, Token yakma olayı gerçekleşmeden önce borsalarda listelenecektir.

(Düşük Tokenlı dolaşım arzı nedeniyle, FXY’nin fiyatı, Token yakılmasından sonra artacaktır. Örneğin; FXY tokenlerinin %80’i yanarsa FXY Tokenlarının normal fiyatı 1 ETH = 5000 FXY yerine 1 ETH = 1000 FXY olarak ayarlanacaktır)

2-) FXY Tokenları yakılmadan önce, 1-7 Haziran 2018 arasında isteren katılımcılara iade yapılacaktır. Geri ödeme almaya hak kazanabilmek için katılımcılar, FXY Tokenlarını katkı yaptıkları cüzdanda saklamalıdırlar.

Fixy Network ekibi, her zaman en kaliteli ürünü sunmaya ve çok işlevli mobil uygulamasından ve Fixy mağaza stoklarının yaygınlığından yararlanarak, kripto parayı geniş kitleler tarafından benimsenmesini gerçekleştirmeye her zaman devam edecektir.

Platform ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Konu ile alakalı sorularınız varsa Türkçe forumumuzda açmış olduğumuz konuya bakarak destek alabilirsiniz

Fixy Network

Web Site – Telegram – Facebook – Twitter – YouTube – MediumGitHub – White Paper

 

Siz Ne Düşünüyorsunuz?