youtube
Film yapımcısı Kevin Smith, yeni korku filmi antolojisini NFT olarak yayınlayacak
Film yapımcısı Kevin Smith, yeni korku filmi antolojisini NFT olarak yayınlayacak

Film yapımcısı Kevin Smith, yeni korku filmi antolojisini NFT olarak yayınlayacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Film yapımcısı Kevin Smith, son korku antolojisi “Killroy Was Here”ı, değiştirilemez token (NFT) olarak yayınlıyor.

Açık artırma

İlk olarak Deadline tarafından bildirildiği üzere Smith, kendi özel Web adresine sahip bağımsız bir kripto galerisi olan Jay ve Silent Bob’s Crypto Studio’daki çalışmalarını açık artırmaya çıkaracak. Alıcı, işi sergileme, dağıtma ve yayınlama haklarına sahip olacaktır.

Smith, Deadline ile yaptığı röportajda “Bağımsız bir sanatçı olarak, her zaman bir hikaye anlatmak için yeni bir platform arıyorum. Eğer bu işe yararsa, birdenbire benim ve benden daha iyi sanatçıların hikayelerimizi anlatabileceği yeni bir sahnemiz olur” diyor.

Smith, yazdığı, yönettiği, yapımcılığını yaptığı ve oynadığı düşük bütçeli filmi Clerks ile film dünyasında öne çıktı.

Smith’in bağımsız stüdyosu, “Smokin ‘Token” etrafında inşa edilen “Regular Drops” adını verdiği şeye ev sahipliği yapacak. Her token, sinematik evreninde görünen karakterlere atıfta bulunan farklı bir Jay ve Silent Bob filmini anacak.

Smith, NFT’leri üretmek ve dağıtmak için medya ve teknoloji şirketi Semkhor ile işbirliği yapıyor.

cryptolegions

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin