in

Ethereum’da son yükseliş analistlere yeni hedefler çizdirdi – işte yeni seviyeler

Ethereum
Ethereum

Kripto Para Haber – Ethereum, son 24 saatte yaklaşık %10 artarak 2018’den bu yana ilk kez 520 $’a kadar yükseldi. Önde gelen kripto para birimi şu anda günlük bazda Bitcoin’i geride bırakıyor, ancak yine de haftalar boyunca BTC’nin yükselişi dikkate alındığında onun yükselişinin gölgesinde kalıyor.

Ethereum yükselecek mi?

Analistler, kripto para biriminin önümüzdeki haftalarda daha da yükseleceğini düşünüyor, çünkü trend hala en iyi kripto para için olumlu görünüyor.


Analistler, Ethereum’un  500 dolar alanının üstüne çıkmasıyla daha yüksek seviyelere doğru yol alacağını düşünüyor. Bir analist kısa süre önce Ethereum’un uzun vadeli direnç seviyelerinin üzerine çıktığını gösteren aşağıdaki tabloya atıfta bulundu:

Image

Trader, grafiğe atıfta bulunarak, Ethereum’un 600 $ aralığında dirençlere doğru hareket edeceğini söyledi. Grafik 600 $’ı gösterdiğinden, makro grafikte önümüzdeki zaman diliminde haftalık direncin yattığı seviye burası olacak.

Diğer analistler, Ethereum’un mevcut seviyelerden 800 $’a yükselmekte özgür olduğunu düşünüyor. Yine de bu noktada, bunun bekledikleri gibi sonuçlanıp sonuçlanmayacağı henüz belli değil.

ETH 2.0 güncellemesi

Ethereum Foundation geliştiricileri, yaklaşan yükseltme, ETH2 veya Serenity hakkında güncellemeler sunuyor. Güncellemenin, blok zincirini önemli ölçüde elden geçirmesi ve yeni token ekonomisi uygulaması bekleniyor.

Analistler, yatırımcılar Ethereum’u büyük miktarda stake etmek için satın almaya çalışırken, güncellemenin fiyatları yükselteceğini düşünüyor.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Windows 7 Ultimate Satın Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Almanya Maliye Bakanı’ndan kripto para birimlerine ilişkin dikkat çeken açıklamalar!

Almanya Maliye Bakanı’ndan kripto para birimlerine ilişkin dikkat çeken açıklamalar!

Bitcoin kullanarak 839 bin dolarlık lüks yat satın alındı

Bitcoin’in 2020 zirvesine çıkmasının 3 nedeni