in , , ,

Ethereum’da balina faaliyetleri dikkat çekici seviyelere ulaştı. Adım adım ETH 2.0’a

ethereum-balina
Ethereum’da balina faaliyetleri dikkat çekici seviyelere ulaştı. Adım adım ETH 2.0’a

Blockchain izleme hizmetini geniş çaplı olarak sürdüren Whale Alerts raporlarına göre kripto balinaları cüzdanlarına 1 milyon kadar Ethereum çekti. Bu arada Ether, 515 dolara kadar yükseldi ve yükseliş ivmesini sürdürüyor.

Balinalar 535 milyon dolar değerinde Ethereum taşıdı

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son beş saatte,  1 milyon ETH’nin üzerinde (yaklaşık 535 milyon $) ETH işlemi gerçekleştirildi. İşlemler anonim cüzdanlar arasında yapıldı ve her biri 60 ila 70 milyon ETH arasında değişen miktarlarla taşındı.


ETH

Ethereum, 2018’den beri en yüksek seviyeye ulaştı

Vitalik Buterin tarafından oluşturulan ikinci en büyük kripto para, 10 Ocak 2018 tarihinde 1.357 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştı. Bu tarihten sonra Ether, ağır bir düşüş trendine girerek 500 doların altına indi ve bir daha bu seviyeleri görememişti.

İki senelik zaman zarfında ETH/USDT, 2020 yılında birkaç daha düşük zirve yaptıktan sonra ilk defa 500 doların üzerinde işlem görmeye başladı.

Kripto piyasasının büyük bir bölümü hafta sonuna pozitif bölgede başladı. Altcoin’lerin de Bitcoin yükselişini takip ettiği görülüyor.

Ethereum’un yüzde 30’u ETH 2.0 yatırım kontratına gönderildi

Bugün, Ethereum için iyi bir haber daha var. Yavaş fakat emin adımlarla ilerleyen ETH 2.0 sürecinde bugün gerekli olan ETH miktarının yüzde 10’u daha onaycılar tarafından ETH 2.0 kontratına gönderildi. İki gün öncede gerekli miktarın yüzde 20’sine denk gelen 105.000 ETH (81 milyon dolar) aktarım gerçekleşmişti.

Ethereum geliştiricisi Anthony Sassano, bugün,  kilitlenen Ether miktarının 158.016 ETH’yi geçtiğini duyurdu. En büyük ETH tutarının ise son 24 saat içinde yatırıldığını belirtti. Son duruma göre 1 Aralık’ta ETH 2.0’ın başlaması için gerekli olan 524.288 Ether’in yaklaşık yüzde 30’u kitlenmiş durumda. Bu arada ETH 2.0 için her bir onaycının minimum 32 ETH kilitlemesi talep ediliyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu DeFi koini iki günde yüzde 400 arttı

Bu DeFi koini iki günde yüzde 400 arttı

bitcoin fomo

Bitcoin FOMO? BTC Ağında Yeni Oluşturulan Adresler Ocak 2018’in zirvesine ulaştı