Ethereum sahiplerini, 2023 ve sonrasında neler bekliyor?

Ethereum sahiplerini, 2023 ve sonrasında neler bekliyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Daha geniş pazar olmasına rağmen şüphesiz satış baskısı altında sarsılıyor. Ancak Ethereum Foundation tarafından sunulan yol haritasına göre iyi şeyler olabilir. Yakın gelecekte, Ethereum sahipleri için oldukзa ilgi çekici görünüyor. 

Ethereum sahipleri gelecek yıl ve sonrası için daha fazla iyimser oluyor. Piyasanın en değerli varlığı fiyatlanma açısından 1.000 dolarlık psikolojik bölgeyi halen korumayı başardı. Öte yandan stake işlemine geçiş birçok açıdan olumlu yansıdı.

Ethereum sahiplerini yakından ilgilendiren bir gelişme de oldu. Ethereum (ETH) artık yeni bir ortaklık sayesinde PayPal kullanıcılarına sunuldu. PayPal, şimdiden müşterilerine kripto satın alma, satma ve elde tutma olanağı sunuyor. Şirket, başka bir gelişmeyle artık kullanıcıların doğrudan ETH satın almalarının yanı sıra Ethereum blok zincirinde işlem yapmalarını da mümkün kılıyor.

Ethereum sahipleri beklenti içinde

Önümüzdeki yıl ağda gerçekleştirilecek olan çok sayıda güncelleme ve geliştirme sayesinde beklenti oldukça yüksek. Ethereum ağındaki en büyük güncellemelerden biri, para çekme işlemlerinin getirilmesi olacaktır. 

Para çekme işlemleri Mart ayı sonunda başlatılacak, testler ise Ocak ve Şubat döneminde gerçekleşecek.

ETH’nin hisselerinin, çoğunlukla boğa piyasasında olmak üzere 2022’den önce geldiğini belirtmek gerekir. İlginç bir şekilde, bu hisseler HODLer’lardan geldi.

Gelecek yıl güncellemeler dikkat çekecek

Ethereum sahiplerini yakından ilgilendiren bir diğer gelişme Protco Danksharding olacak. Bu güncelleme, L2 işlemlerini katlanarak daha ucuz hale getirecektir.

Güncellemeler, Ethereum ağındaki doğrulayıcıların Ethereum’u desteklemeye devam etmesinin nedenlerinden biri olabilir. Ethereum ağındaki doğrulayıcı sayısının artmaya devam ettiği gözlemlenebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: