in ,

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ETH’nin geleceği hakkında konuştu

Vitalik Buterin’den 100x’li yeni Ethereum açıklaması
Vitalik Buterin’den 100x’li yeni Ethereum açıklaması

Kripto Para Haber – Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kripto piyasasında en büyük altcoin olan Ethereum’un piyasada tamamen benimsenmesini ve DeFi piyasasında daha yıkıcı olacağını düşünüyor. Vitalin Buterin’ın ETH etkinliği olan EthCC katılımcıları tarafından paylaşılan sunumunda açıklamalar yaptı. Ethereum kurucusu ağ olarak ETH’nin kullanım durumlarından bahsetti.

Vitalik, Ethereum (ETH) kullanımının DeFi’yi geride bıraktığının altını çizdi. ETH kurucusu ağın ilerleme zamanı geldiğini söyledi.


Vitalik Buterin şöyle söyledi:

Etherereum sistemi, diğer token ticaretine fayda sağlayan coinleri üretmenin de ötesine geçme vakti geldi. Bu zaten bir dereceye kadar oluyor, ancak daha fazlasını yapabiliriz.

Buterin, örnek olarak ETH sosyal medya içeriklerinin yeniden düzenlenmesinin faydalı olabileceğini belirtti. Vitalik, modern sosyal medya platformlarının sansüre karşı çok savunmasız olduğunu ve kaliteli içeriklere sahip olmadığını düşünüyor.

ETH kurucusu, merkezi olmayan yönetişim (DeGov), genişleyen Ethereum (ETH) ağı için başka bir kullanım olduğunu söyledi. Bu alanda güveni artırmak için Ethereum (ETH) hesaplarının donanımlı hesaplar olması gerektiğine inanıyor.

Ethereum kurucusu: “Herkes NFT’lerde yararlanmalı”

Sonuç olarak, yeni Ether tabanlı uygulamalar bundan sonra, finansal ve finansal olmayan araçların özellikleri ile birleşecek.

Son olarak, Vitalik Buterin, dijital koleksiyon veya takas edilemeyen coinlerin (NFT’ler) mevcut durumundan hayal kırıklığına uğradığını itiraf etti.

Dünyadaki bütün insanların gelecek vaat eden merkez olmayan yatırım araçlarından faydalanması gerektiğini düşünüyor.

Vitalik Buterin sözlerine şunları ekledi:

“NFT’lerin sadece ünlülerin ötesinde daha geniş topluma fayda sağlamasını istiyorum.”

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Coin, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 21 Temmuz 2021

Binance Coin, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 21 Temmuz 2021

Cardano, Polkadot teknolojisinden yararlanacak

Hoskinson Cardano için yüksek önceliklerini açıkladı