in

Ethereum kurucu ortağından şok karar: “Kripto paralarla işim bitti!”

Ethereum kurucu ortağından şok karar: "Kripto paralarla işim bitti!"
Ethereum kurucu ortağından şok karar: "Kripto paralarla işim bitti!"

Kripto Para Haber – Ethereum ağının kurucu ortağı Anthony Di Iorio, kişisel güvenlik endişeleri nedeniyle kripto para dünyasıyla işinin bittiğini söylüyor.

Blockchain projelerine fon sağlamayı bırakıyor

48 yaşındaki Di Iorio, 2017’den beri, gittiği her yerde onunla seyahat eden veya onunla buluşan bir güvenlik ekibine sahip. Önümüzdeki haftalarda Decentral Inc.’i satmayı ve hayırseverliğe ve kripto ile ilgili olmayan diğer girişimlere yeniden odaklanmayı planlıyor. Kanadalı girişimci, dahil olduğu diğer girişimlerle zamanla bağlarını keseceğini söylüyor ve daha fazla Blockchain projesine fon sağlamayı planlamıyor.


Kripto para varlıklarını veya servetini açıklamayı reddeden Di Iorio, “Çok hevesli olmadığım bir risk profili var.” dedi.

“Bu alanda kendimi güvende hissetmiyorum. Daha büyük sorunlara odaklansaydım, daha güvende olacağımı düşünüyorum.”

2013 yılında Di Iorio, özellikle merkezsiz finans alanında en popüler kripto projelerinin çoğuna ev sahipliği yapan Ethereum’u kuran isimler arasında yer aldı. Ağın yerel tokeni olan Ether, yaklaşık 225 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Ethereum kurucu ortağının en az 1 milyar dolarlık net değeri olduğu düşünülüyor

2018’de Kanada’daki en büyük ve en pahalı apartman dairelerinden birini satın alan girişimci, bunun için kısmen dijital parayla ödeme yapmıştı. Di Iorio, şehir merkezindeki iş bölgesinde eski Trump International Hotel & Tower olan St. Regis Residences Toronto’da 22 milyon dolar karşılığında üç katlı binayı satın almıştı.

Son yıllarda, Di Iorio risk sermayesi yatırımına ve başlangıç ​​danışmanlığına merak saldı. Ayrıca Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nın baş dijital görevlisi olarak faaliyet gösterdi. Şubat 2018’de Forbes, net varlığının 1 milyar dolar olduğunu tahmin etti. Ether’in fiyatı o zamandan beri iki katından fazla arttı.

Decentral, merkezi olmayan teknolojilere odaklanan Toronto merkezli bir inovasyon merkezi ve yazılım geliştirme şirketi ve bu yıl yaklaşık 1 milyon müşteri kazanan dijital varlık cüzdanı Jaxx’in üreticisi konumunda. Di Iorio, birkaç potansiyel yatırımcıyla konuştuğunu ve girişimin “yüz milyonlarca” değerinde olacağına inandığını söyledi. Şirketi itibari para veya başka bir şirkette hisse senedi karşılığında satmayı umuyor, kripto ile değil.

blockworks


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin SV yüzde 51 saldırısına uğradı: BSV fiyatı düşüşe geçti

Hacker grubu Anonymous kripto para çıkarıyor! Amaç ne?

Bitcoin ’de düşüş hızlanacak mı? Yoksa analistin dediği gibi bireysel yatırımcı piyasayı kurtarabilir mi?

Bitcoin’de düşüş hızlanacak mı? Yoksa analistin dediği gibi bireysel yatırımcı piyasayı kurtarabilir mi?