in ,

Ethereum işlem hacminin yüzde 14’ü Binance Smart Chain’e geçti

Ethereum işlem hacminin yüzde 14’ü Binance Smart Chain’e geçti
Ethereum işlem hacminin yüzde 14’ü Binance Smart Chain’e geçti

Binance Coin geride kalan hafta sonunun en iyi performans gösteren dijital varlıklarından biri oldu. Binance, kripto endüstrisinde olduğu gibi DeFi dünyasına hükmetmeyi hedeflediğini artık gizlemiyor. Şirket, neredeyse her hafta yeni ürünler ve teşvikler sunarak kriptonun Google’ı olma eğiliminde.


Son DeFi lansmanı Binance Smart Chain, tümü likidite sağlayıcılarını cezbeden yeni DeFi klonları dalgası arasında ilgi kazanıyor. Geçtiğimiz hafta, yeni DeFi projeleri Cream Finance, BurgerSwap ve BakerySwap, yeni Binance blok zincirinde mağaza açtı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun yeni ağın ve borsanın yerel tokeninin Ethereum’u ne kadar yakaladığını övmesi çok uzun sürmedi.

Pazar günü neredeyse 140.000’e yükselen Binance Akıllı Zincir işlemleri ile bu yükseliş de kanıtlanıyor. Ethereum ise günde bir milyonun biraz üzerinde. Ancak bu faaliyetin çoğu, ilk gün yaklaşık 400 milyon dolarlık BNB’ye sahip olan BurgerSwap adlı bir DeFi klonu tarafından yönlendirildi.

CZ ve Binance daha fazla DeFi projesine ev sahipliği yapmak istiyor

DeFi kopyaları hayli yoğun bir şekilde çıkıyor. BakerySwap 14 Eylül’de TSİ 18.59’da Binance ağında tamamen aynı şeyi yapmaya hazırlanıyor.

Elbette, daha fazla DeFi projesinin taşındığını görmeyi ve ETH üzerindeki yükü azaltmayı ve umarım oradaki gaz ücretlerini de biraz düşürmek isteriz.

Firmanın Ethereum uyumlu akıllı zincirinin 1 Eylül’de piyasaya sürülmesinin ardından Zhao, geçen hafta World of DeFi zirvesinde yeni blok zinciri üzerine inşa etmeye yönelik projeleri çekmeye çalışan 100 milyon dolarlık bir yatırım fonunun başlatıldığını duyurdu.

Bu arada 14 Eylül Bitcoin analizi için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bu yazı ilk olarak Cryptopotato’da yayımlanmıştır.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 Eylül Stellar Lumen fiyat analizi: XLM için beklenen seviyeler ve önemli noktalar

14 Eylül Stellar Lumen fiyat analizi: XLM için beklenen seviyeler ve önemli noktalar

14 Eylül MCO analizi

14 Eylül MCO fiyat analizi: Beklenen seviyeler ve önemli noktalar