in , ,

Ethereum Fiyat Analizi: ETH/USD toparlanması 150 doların altında – Ethereum’da son gelişmeler

2 Haziran Ethereum analizi: 250 doları kıran ETH için sıradaki durak neresi?
2 Haziran Ethereum analizi: 250 doları kıran ETH için sıradaki durak neresi?

Ethereum 18 Aralık’tan bu yana yükselen bir model oluşturdu. Kısa konsolidasyon dönemleri de daha yüksek düzeltmelere yol açacak şekilde kırılma eğilimine sahip. Örneğin, 140 doların üzerindeki konsolidasyon, Pazartesi günkü 136 dolardan 144 dolara yükseldi. Bitcoin Salı günü 8.000 doların üzerine çıktığında, ETH/USD, 147 dolar seviyelerine çıktı, ancak 150 dolar test edilmedi.

Bu arada, Ether genel olarak yükselen bir piyasada 144,77 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ani yükseliş, azalan trend çizgisinin sunduğu dirence ek olarak 145 dolar ile sınırlandı. Ether, hala kısa vadede 160 doların üzerinde işlem yapma potansiyeline sahip, ancak boğaların direnci 150 dolardaki % 38,2 Fib seviyesini kazanması gerekiyor.

Aşağı yönde, tersine çevrilmesi durumunda 140 dolarlık güvenilir desteğin kayıpları durdurması muhtemel. 100 SMA’nın üzerindeki 4 saatlik grafikte 50 SMA ile ETH, hala büyük ölçüde alıcıların elinde. Ayrıca RSI, 50’nin üzerinde destekle karşılaştıktan sonra kuzeye yöneliyor.

https://i2.wp.com/editorial.fxstreet.com/miscelaneous/ETH_USD%20(49)-637140620433096561.png?resize=634%2C210&ssl=1

Ethereum 2.0 geliştirmesinde son durum

Ethereum ağının geliştirici ekibi şu anda mevcut blok zincir olan Ethereum 1.0’dan Ethereum 2.0’ın dağıtımı üzerinde çalışıyor. Yeni bir gelişme olarak Ethereum 1.0’ı Ethereum 2.0’a yükseltilmesinin aksine ayrı bir blok zinciri olarak ortaya konulmak istendiğini görüyoruz. Muir Glacier tarafından Ethereum ağının durumu ile ilgili bir rapor şunları söylüyor:

Ethereum 2.0 şimdi doğrudan Ethereum 1.0 ağına yükseltme yapmak yerine ayrı bir blockchain olarak konuşlandırılıyor.

fxstreet


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kripto para sermaye değeri

Toplam kripto para piyasa değeri uzun vadeli eğilimi için belirleyici seviyeye yaklaşıyor

Bitcoin kârlı bir yatırım mı? Dikkat çekici bir veri ortaya çıktı

Bitcoin fiyatı için sırada ne var?