in , , ,

Ethereum yükselişe geçebilecek sinyalleri göndermeye başladı!

Ethereum yükselişe geçebilecek sinyalleri göndermeye başladı
Ethereum yükselişe geçebilecek sinyalleri göndermeye başladı

Kripto Para Haber– Ethereum düşüşünü sürdürdü ve ABD Doları karşısında 2.300 dolara yakın işlem gördü. ETH fiyatı şimdi toparlanıyor ve 2.550 doları geçerse güçlü bir artış başlayabilir.

Ethereum düşüşünü 2.400 dolar ve 2.300 dolar destek seviyelerinin altında tutuyor. Fiyat şu anda 2.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında gözüküyor. ETH/USD saatlik grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 2.480 dolara yakın dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi gösteriyor. Paritenin muhtemelen 2.550 dolar civarında dirençle ters bir baş ve omuz modeli oluşturması muhtemel gözüküyor.


Ethereum Fiyatı

Ethereum fiyatı her zaman artış gösterebilir mi?

Ethereum, kilit 2,550 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalamadı ve aşağı yönlü hareket seviyelerini biraz uzattı. Böylelikle ETH, 2.440 dolar ve 2.400 dolar destek seviyelerinin altında işlem gördü.

Hatta 2.350 dolar seviyesini kırdı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altına yerleşti. Fiyatlarda böylelikle 2,313 dolar civarında bir düşüş oluştu ve fiyat şimdi daha yüksek bir düzeltme yapıyor. 2.400 dolarlık direnç seviyesini kırdı.

Ethereum verileri  daha fazla kayıp riski mi taşıyor?

Ethereum 2.500 dolar ve 2.550 dolar direnç seviyelerini aşamazsa düşüşünü uzatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.400 dolar seviyesine yakın yerlerden gelebilir.

İlk büyük destek 2.350 dolar seviyesine yakın. 2.350 doların altında aşağı yönlü bir kırılma ve son zamanlardaki en düşük seviye kayıpları hızlandırabilir. Bir sonraki büyük destek 2.220 dolar veya 2.200 dolar seviyesine yakın gözüküyor. En büyük ikinci para yükselen imajını korumak için olanca gücünü kullanmaya hazır gibi duruyor.

Teknik göstergeler

Saatlik MACD  ETH/USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş hız kazanıyor.

Saatlik RSI  ETH/USD için RSI şu anda 50 seviyesine yaklaşıyor.

Ana Destek Seviyesi – 2,350 dolar civarında bulunuyor.

Ana Direnç Seviyesi – 2,550 dolar seviyesinde yerini konumlandırmış gözüküyor.

newsbtc

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

El Salvador’ da Bitcoin ile ilgili yeni gelişmeler- İşte Ayrıntılar!

El Salvador’da Bitcoin ile ilgili yeni gelişmeler- İşte Ayrıntılar!