in ,

Ethereum (ETH) sert yükseldi: Bundan sonra ne beklemeliyiz?

28 Temmuz Ethereum fiyat analizi: ETH için düşüş ihtimaline dikkat
28 Temmuz Ethereum fiyat analizi: ETH için düşüş ihtimaline dikkat

Bitcoin yatırımcıları şu anda öngörülemeyen yüksek oynaklık nedeniyle riskli pozisyonlara girmekten uzak duruyor. Ethereum ise umut verici işaretler gösteriyor. ETH’nin teknik analizi birçok kısa vadeli ticaret fırsatı ortaya koyuyor. Son 24 saatte %6’nın üzerinde yükselen kripto paranın günlük aralığı 147-159 dolara geldi.

Saatlik grafik, düşüş trendinin sonunda bir boğa dönüş göstergesi olan bir “çekiç” oluşumunu gösteriyor.


Ethereum (ETH) için bir sonraki güçlü direnç 171 dolar

Dört saatlik tabloya göre ETHUSD, 158,92 dolarda bulunan direnci hızlı ve rahat bir şekilde kırdı. Bu nokta ile 171,69 dolar arasında güçlü bir direnç yok. Bu nedenle analistlere göre Ethereum’un 170 doların üstüne çıkması olası görünüyor.

Bollinger Band göstergelerine göre günlük grafik, Ethereum’un tarihsel olarak Bollinger Bantlarının merkez hattında kaldığını gösteriyor. Şu anda üstel hareketli ortalama olan merkez çizginin üzerinde. Olumsuz haberler gelmedikçe veya Ethereum aşırı alım bölgesine girmedikçe bu şekilde kalması muhtemel görünüyor.

Ethereum’un direnci 171,69 dolarda ekrar test etme ihtimali var. ETH’nin bu bölgeyi başarılı bir şekilde kırması durumunda yukarı yönlü beklenti daha da artabilir.

coinnounce


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kripto para birimleri üzerinden güvenli şekilde faiz kazanmak mümkün mü?

Kripto para birimleri üzerinden güvenli şekilde faiz kazanmak mümkün mü?

ABD'de yeni teşvik paketi geliyor: Bitcoin fiyatı nasıl etkilenecek? Bloomberg analistinden BTC tahminleri

Bitcoin için 2019 boğa koşusunu tetikleyen sinyal görüldü!