in ,

Ethereum’da yükselişin kapıda olabileceğini gösteren 5 neden

Ethereum 'da yükselişin kapıda olabileceğini gösteren 5 neden
Ethereum' da yükselişin kapıda olabileceğini gösteren 5 neden

Kripto Para Haber – Bu yazıda Ethereum (ETH)’nin yakın zamanda artış gösterebilme ihtimalini oluşturan 5 nedeni inceleyelim. Aşağıda da özet niteliğinde maddelere göz atabilirsiniz:

  •  ETF’ler ve Ethereum 2.0 güncellemeleri yükselişe neden olabilir.
  • Yeni düzeni olan PoS’a geçişi, Ethereum’un fiyatına olumlu yönde etkileyecektir.

Ethereum ETF’leri

Ethereum için Borsa Yatırım Fonlarını satışa sunuldu. Bu sebeple çok hızlı bir şekilde popülerlik kazanacağı ihtimali yüksek.


Önce Kanada daha sonradan Brezilya, Ethereum ETF’lerini onayladı. Aynı zamanda, ABD’deki SEC’de birden fazla ETH ETF başvurusu sırada bekliyor. Onaylandığı taktirde Ethereum’a büyük yatırım gelmesine neden olabilir.

Ethereum güncelleştirmeleri

Yenilik söz konusu olduğunda, en iyisini sunmaya çabalayan kripto para diye söylenmesi yanlış olmaz.

En büyük gelişim liderliğine sahip ve çok katmanlı iki özelliğin son sürümleri bunu gerçekten vurgulamaktadır. Uniswap borsası, ETH ölçeklendirme çalışmaları için Optimism entegrasyonunu duyurdu. Bu da daha düşük ücretler, gecikme süreleri ve daha fazla verim sağlayacağı için alımları arttırabilir.

Ethereum Enflasyonu

Şu an itibariyle, ETH yıllık enflasyonu %4,5 civarında. ETH 2.0’a yükseltildiğinde, yalnızca yaklaşık %0.5’e düşecek. Bu da yükselişe işaret edebilir.

PoS Sistemi

En çok beklenen güncelleme bu yıl buraya gelebilir. PoS’a geçiş, ETH’nin ekonomisini hisse ve hodl ekonomisine değiştirecek. Yeni güncelleme ile gelecek olan bu sistem kısa vadede kâr getirmesi yerine uzun vadede daha sağlam temellerde adım atacağına işaret edebilir.

Ethereum, Bitcoin’i çoğu veriyle geride bıraktı

Örneğin, Ethereum her gün Bitcoin’den 3 kat daha fazla alım yapılıyor. Bunun dışında yatırımcılar , Bitcoin’den daha yüksek kazançlar elde ediyor. Yatırım uzmanları, Bitcoin’i paranın geleceği olarak düşünürken, Ethereum’u teknolojinin geleceği olarak düşünüyor.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Analist: “Bitcoin düzeltmesi 2013 fiyat hareketine benziyor”

Analist: “Bitcoin düzeltmesi 2013 fiyat hareketine benziyor” – 2013’de ne olmuştu?

Binance 393,6 milyon dolar değerinde BNB yaktı, bu sefer coin’e etkisi farklı oldu

Binance 393,6 milyon dolar değerinde BNB yaktı, bu sefer coin’e etkisi farklı oldu