Ethereum Classic artık Coinbase’de

Ethereum Classic Coinbase bünyesine katıldı
Ethereum Classic Coinbase bünyesine katıldı

Coinbase Tüketici Başkan Yardımcısı ve GM’si Dan Romero, Coinbase’in kendi blogunda, artık Coinbase.com’da ve mobil uygulamasında Ethereum Classic’i desteklediklerini açıkladı. Ethereum Classic Coinbase bünyesinde işlem görmeye başladı.

Romero, bundan böyle Coinbase’in faaliyet gösterdiği her ülkede müşterilerinin artık Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ile birlikte Classic’i satın almak, satmak, göndermek, almak veya saklamak için giriş yapabileceklerini açıkladı.

Ethereum Classic Coinbase için ne anlama geliyor?

Coinbase, Temmuz ayı başında Ethereum Classic’i Coinbase Pro’ya eklemenin duyurusunu yaptı, ancak geçtiğimiz yıl Bitcoin Cash’in nasıl eklediğine dair eleştiriler göz önüne alındığında Coinbase’in ETC’yi eklemesi bir aydan fazla zaman alabilir.

Bugün Coinbase 5 token sunuyor, ancak bu durum yılın ilerleyen günlerinde değişecek.

Romero açıkladı:

Geçtiğimiz ay, platforma eklenecek bir dizi varlığı araştırdığımızı duyurduk. Taleplerinizi duyuyoruz ve dünya genelinde daha fazla müşteriye ve daha fazla varlığa sahip olmak için çok çalışıyoruz.

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance