in ,

Ethereum bugün rekor kırarken uzmanlardan ETH tahminleri ve açıklamaları geldi! Yükseliş devam edecek mi?

Ethereum bugün rekor kırarken uzmanlardan ETH tahminleri ve açıklamaları geldi! Yükseliş devam edecek mi?
Ethereum bugün rekor kırarken uzmanlardan ETH tahminleri ve açıklamaları geldi! Yükseliş devam edecek mi?

Kripto Para Haber – Bugün erken saatlerde Ethereum (ETH) fiyatı ilk kez 3.000 dolar seviyesini aştı. Ve sadece yedi saat sonra, ETH 3.200 doların üzerine çıktı ve 3.203 dolara kadar yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi.


Şu anda  ETH 3173,01 dolar civarında işlem görüyor, bu da son 24 saatlik dönemde %8,75 (USD karşısında) yükseldiği anlamına geliyor. Daha da ilginci, ETH son bir aylık dönemde %53,28 ve yılbaşından bugüne kadar %330,23 arttı.

Bugün erken saatlerde, ETH’nin 3.000 doları kırmasından kısa bir süre sonra, Yeni Zelanda merkezli popüler kripto analisti Lark Davis, Ethereum için 10.000 dolarlık fiyat hedefini yineledi:

Blockworks Kurucu Ortağı Jason Yanowitz, Ethereum’un piyasa değerinin (şu anda yaklaşık 368 milyar dolar) şu anda JPMorgan Chase hariç dünyadaki tüm bankalardan daha yüksek olduğuna dikkat çekti:

https://twitter.com/JasonYanowitz/status/1389217242936643585

Davranış analizi girişimi Santiment, bu ilginç gözlemi yapmak için Social Dominance Chart’ı kullandı:

https://twitter.com/santimentfeed/status/1389035189981130752

Güney Koreli kripto analitik girişimi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Ethereum’un etkileyici fiyat hareketinin kurumsal yatırımcılar tarafından yapılan büyük ETH alımlarından kaynaklandığına inanıyor.

Ethereum’un psikolojik açıdan önemli 3.000 dolarlık direnç seviyesini kırmasıyla ilgili son gelişme ise orijinal Ethereum teknik incelemesini yayımlayan en genç kripto milyarderi Vitalik Buterin’den…

Vitalik’in 10 Ekim 2018’de adresini açıkladığı ana Ethereum cüzdanı, Etherscan’ın verilerine göre 333.520 ETH civarında varlık tutuyor. Bu yaklaşık 1,05 milyar dolara tekabül ediyor.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polygon (MATIC) fiyatından önümüzdeki günlerde ne beklemeliyiz? Yükseliş mi gelecek?

Polygon (MATIC) fiyatından önümüzdeki günlerde ne beklemeliyiz? Yükseliş mi gelecek?

Grayscale'in ana şirketinden 500 milyon dolarlık dikkat çeken hamle!

Grayscale’in ana şirketinden 500 milyon dolarlık dikkat çeken hamle!