Gbextr
Ethereum bu seviyeyi kıramazsa hayal kırıklığına uğratabilir
Ethereum bu seviyeyi kıramazsa hayal kırıklığına uğratabilir

Ethereum bu seviyeyi kıramazsa hayal kırıklığına uğratabilir

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum yavaş yavaş yükseliyor ve 375 doların oldukça üzerinde işlem görüyor. ETH fiyatının, yakın vadede yükselmeye devam etmesi için 385 dolarlık direnci temizlemesi gerekiyor.

Ethereum, 375 dolarlık direnç seviyesini kırdıktan sonra ivme kazandı.

Fiyat 385 dolar direncini test etti ve şu anda 100 saatlik basit hareketli ortalamayla işlem görüyor.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 375 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi bulunuyor.

Parite, 385 dolarlık direnci aşamazsa 375 doların altına doğru yeni bir düşüşe başlayabilir.

Ethereum fiyatı dirençle karşı karşıya

Ethereum, 370 dolar seviyesini geri kazandıktan sonra iyi bir yukarı doğru hareket başlattı. ETH fiyatı 375 dolarlık direnci kırdı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üstüne yerleşti.

Boğalar güçlendi ve 380 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Ancak, Ethererum fiyatı kilit 385 dolar direncini temizleyemedi. 385 dolar civarında bir yüksek seviye oluştu ve fiyat aşağı yönlü bir düzeltmeye başladı.

Ethereum Price

Saatlik ETH / USD grafiğinde 375 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi bulunuyor. Artan yönde, boğalar 385 dolar civarında güçlü bir dirençle karşı karşıya. 385 dolarlık direncin üzerinde net bir kırılma, önümüzdeki seanslarda 400 dolarlık direnç seviyesine doğru bir gidiş için kapıları açabilir.

ETH’de düşüş yönlü kırılma mı?

Ethereum 385 dolarlık direnç seviyelerini geçemezse, aşağı doğru hareket etmeye devam edebilir. Anlık bir destek 378 dolarlık bölgeye yakın.

Ana destek trend çizgisine yakın ve 375 dolar seviyesinde. 375 dolarlık destek seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında net bir kırılma, yeni bir düşüş başlatabilir. Belirtilen durumda, fiyat 365 dolarlık destek bölgesini yeniden ziyaret edebilir.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD, düşüş bölgesinde yavaş hareket ediyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesinin biraz üzerinde.

Destek Seviyesi – 375 dolar.

Direnç Seviyesi: 385 dolar.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin