Ethereum boğa bölgesine geri döndü: Şimdi ne olacak?

30 Kasım Ethereum
30 Kasım Ethereum fiyat analizi: ETH hareketli ortalamalarına tutunmaya çalışıyor
  • Ethereum (ETH), 677 dolar seviyesine yakın destek buldu ve ABD doları karşısında yukarı yönlü bir düzeltme başlattı.
  • ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde 700 dolarlık dirençli bir sözleşme üçgeni deseninin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Parite yükseliyor ve yakın vadede 725 dolar ve 730 dolar direnç seviyelerini test edebilir.
  • Ethereum boğa bölgesine geri döndü. Bu durumda ETH, direnç seviyelerini daha fazla zorlayabilir.

Ethereum, ABD doları ve Bitcoin karşısında ters yönlü bir hareket başlattı. ETH/USD paritesi şu anda 700 doların üzerinde işlem görüyor ve 725-730 dolara kadar daha yüksek bir değerde düzeltilebilir.

Ethereum boğa bölgesine hızla geri döndü

Dün ABD dolarına karşı Ethereum fiyatında 700 doların altında büyük bir aşağı yönlü hareket gördük. Fiyat 675 dolar seviyesine yakın işlem gördü ve 677 dolardan düşük bir fiyat oluşturdu. Daha sonra, fiyat yukarı yönlü bir harekete başlamadan önce 675 doların üzerinde bir artış sağladı. Son dalganın %61,8 Fib geri çekilme seviyesi, 636 dolardan düşük olan 742 dolarlık yüksek seviyeli bir destek ve daha fazlası gibi görünüyor.

Son düzeltme sırasında, fiyat 692 doların üzerine çıktı. ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde 700 dolardan dirençli bir sözleşme üçgeni deseninin üzerinde bir kırılma da vardı. Daha sonra, parite 708 dolarlık direnci ve 100 saatlik basit hareketli ortalaması kırmayı başardı. Alıcılar, son düşüşün %50 Fib düzelme seviyesinin üzerindeki fiyatı da 740,18 dolardan 677,12 dolara indirdi. Son fiyat hareketleri, fiyatın 700 doların üzerinde iyileşmeyi başardığını gösteriyor. Ancak, 725 dolar ve 730 dolar gibi seviyelerde alıcılar için hala birçok engel var.

Ethereum boğa bölgesine geri döndü: Şimdi ne olacak?
Ethereum boğa bölgesine geri döndü: Şimdi ne olacak?

Grafiğe bakıldığında, fiyat şu anki düşüşün %61,8 Fib düzelme seviyesini 740,18 dolardan 677,12 dolara düşürmeye çalışıyor. 725 dolar ve 730 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir kırılma büyük olasılıkla 742-745 dolara doğru daha fazla kazanç elde etmek için kapıları açacak.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyat analizi

Saatlik MACD: MACD, boğa bölgesine geri döndü.

Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi): RSI şu anda 50 seviyenin oldukça üzerinde.

Büyük Destek Seviyesi: 700 ABD doları

Büyük Direniş Seviyesi: 725 ABD doları

En güncel haberleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Newsbtc

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance