2021 yılı Ethereum için ayna etkisi oluşturabilecek mi?
2021 yılı Ethereum için ayna etkisi oluşturabilecek mi?

Ethereum blockchain 1 milyar işlemle rekor kırdı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Ethereum ağı, Haziran 2020’den bu yana günde ortalama 1 milyondan fazla işlem gerçekleştiriyor.

Fiyat açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine giden Ethereum, başka bir dönüm noktasına ulaştı.

Rekorlar

Blockchain gezgini Etherscan’ın verilerine göre, Ethereum ağı bugün 1 milyar işleme ulaştı.

Ethereum blok zinciri 2015’te hayata geçti. Mayıs 2017’de ilk kez 100.000 günlük işlem kırdı – ardından Ocak 2018’de fiyat 1.000 doların üzerine çıkarak rekor seviyelere yükselirken 1 milyon işlem gerçekleştir.

Boğa piyasasının yerini düşüş eğilimi gösterdikten sonra, günlük işlemler günde ortalama 500.000 ila 1 milyon arasında soğudu. Ancak Haziran 2020’den bu yana işlemler, blok zincirinin üzerine inşa edilen merkezi olmayan finans uygulamalarının kullanımıyla yukarı doğru itilen günlük 1 milyon işaretin üzerinde sürekli olarak zirveye ulaştı.

Aave ve Uniswap gibi DeFi uygulamaları, traderların varlıklarından faiz kazanmalarına ve merkezi bir banka veya borsadan geçmeden varlıklarını takas etmelerine olanak tanıyor.

Bunun yerine Ethereum’un altyapısına güveniyorlar. Ve bu tür protokoller aracılığıyla gerçekleşen birçok işlem var. DeFi Pulse tarafından izlenen DeFi protokollerinde kilitlenmiş 35 milyar doların üzerinde değer var.

decrypt


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin