in

Ethereum balina adresleri artıyor: Üç haftada kritik yükseliş!

Piyasa canlandı, Bitcoin ve Ethereum balinaları hareketlendi!
Piyasa canlandı, Bitcoin ve Ethereum balinaları hareketlendi!

Hacim bakımından dünyanın en değerli kripto para birimi olan Ethereum’a ilgi büyüyor. Bu ay Ethereum balina adreslerinde dikkat çeken bir artış kaydedildi.

Ethereum balina adresleri üç haftada yüzde 5 arttı

Santiment’in paylaştığı verilere göre 100.000 ila 1 milyon arasında ETH tutan Ethereum balina adresleri haziran başından bu yana yaklaşık yüzde beş arttı. Artan Ethereum balina adreslerinin yanı sıra, diğer ETH adreslerinde de büyüme olduğu ifade edildi.


Yaklaşık 0,1 ETH içeren adreslerin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı açıklandı. Bu adreslerin sayısı yılbaşından bu yana yüzde 10,9 oranında büyüyerek üç milyonu geçti.

2.0 ile birlikte PoS protokolüne geçilecek

Yatırımcıların Ethereum 2.0 beklentisiyle ETH biriktirdiği belirtiliyor zira ETH yakında Proof of Stake (PoS) mekanizmasına geçiş yapacak.

Artan büyük ETH adreslerinin yanı sıra, Ethereum yatırımcılarının şu anda yüksek oranda HODLing pozisyonuna geçtiği belirtiliyor. PoS protokolüne geçilmesinin ardından ETH artık istifleme (staking) yoluyla blok oluşturacak.

Bu arada kurumların Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisinde ciddi bir yükseliş olduğu ifade edildi. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İtalyan Bankacılık Birliği’nden dikkat çeken dijital para hamlesi: Dijital avro yolda olabilir!

İtalyan Bankacılık Birliği’nden dikkat çeken dijital para hamlesi: Dijital avro yolda olabilir!

Bitcoin için 2017 boğa koşusunda görülen bir indikatör tekrar açığa çıktı!

Ünlü CEO tarih verdi! Bitcoin boğa piyasası ne zaman başlayacak?