in

Ethereum 500 doları geçerken uzun zamandır sessizliğini koruyan XRP ivme kazandı

Ethereum 500 doları geçerken uzun zamandır sessizliğini koruyan XRP ivme kazandı
Ethereum 500 doları geçerken uzun zamandır sessizliğini koruyan XRP ivme kazandı

Kripto Para Haber – XRP, son 24 saatte %18,8 arttı. Böylelikle dünyanın dördüncü en büyük kripto para birimi, ilk 10 arasında son 7 günde en büyük büyümeyi kaydetti. Buna ek olarak, Ethereum (ETH) 500 doları geçmeyi başardı. Tüm kripto piyasası yükselmeye devam ediyor.

XRP, ETH ve altcoinler yükseliyor

Tüm kripto para piyasası yükseliyor. Bu durum, en büyük altcoinlerin nasıl hareket ettiğinden anlaşılabilir. XRP, son 24 saatte %20’nin üzerinde hareket etti. Ripple projesinin hayatta kalmaya devam ettiğini gösteren bu yükselişle fiyat 0.299 $’dan 0365 $’a yükseldi.


Hedef, dünyadaki üçüncü en büyük kripto para birimi olarak Tether’i (USDT) geçmek olacak. USDT’nin toplam 18,37 milyar dolar değeri ile piyasanın üçüncü büyük koini olduğunu belirtmekte fayda var. XRP’nin ise şu anda 16,57 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Aynı zamanda Ethereum da yükselişe hazır olduğunu gösteriyor. Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi 512 doları geçmeyi başardı ve yukarı yönde hareket etmeye devam ediyor. Son 7 günde, bu kripto para birimi %10 büyüme kaydetti.

 

Çok sayıda yatırımcının dikkatini çeken diğer kripto para birimi Litecoin (LTC). Litecoin, 50 dolarlık bölgeyi terk edip şu anda işlem gördüğü 83 dolara fırladı. Ethereum’un yanı sıra Litecoin, tüm piyasanın yükselmesine izin veren kripto para birimi haline geldi.

Litecoin ve XRP, son 7 günde ilk 10’da en çok kazandıran kripto para birimleri oldu. XRP %36.64’ün üzerinde büyürken, Litecoin %30.84 yükseldi.

Tüm kripto para piyasası şu anda büyüyor. Traderlar ve yatırımcılar, piyasa hakkında hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Yakın gelecekte Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin yeni zirvelere ulaşması mümkün olabilir.

Bitcoin şu anda 18.700 doların üzerinde işlem görüyor. Bu, Bitcoin’i 20.000 $’lık rekorundan sadece 1.300 $ uzakta bırakıyor. İlginç olan, bu boğa piyasası sırasında borsalardaki kripto likiditesinin de düşmesi. Bu durum, ticaret platformlarına daha az BTC yatırıldığı anlamına geliyor.

Crypto Quant’in gösterdiği gibi, bu durum Bitcoin için daha fazla yükseliş anlamına gelebilir. Genellikle, BTC’nin fiyatı yükseldiğinde, kullanıcılar bunları satmak için borsalara para yatırırdı. Günümüzde durum farklı. Bitcoin’in yükseldiğini ve yatırımcıların BTC’lerini geri çektiğini görüyoruz.

usethebitcoin


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Windows 10 Home Satın Al

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arjantin ve Brezilya’dan yeni stablecoin hamlesi

Arjantin ve Brezilya’dan yeni stablecoin hamlesi

Amansız Bitcoin düşmanı Peter Schiff’ten yeni BTC açıklaması

Amansız Bitcoin düşmanı Peter Schiff’ten yeni BTC açıklaması