Ethereum 26 Eylül fiyat görünümü

28 Kasım Ethereum
28 Kasım Ethereum fiyat analizi: ETH tehlike bölgesinden uzaklaşıyor

Ethereum 26 Eylül fiyat hareketlerine dair önemli detayları şu şekilde özetledik:

  • Ethereum dünün en kritik hareketi olarak 220 dolara kadar yükselmesi ile kritik alandan çıkma girişimi gösterdi.
  • 220 dolarda satıcılar ile karşılaşan Ethereum yeni günde yeniden kritik alanına geri döndü.
  • Sabah saatlerinde görülen hafif yükseliş eğilimi ile yeniden üst bandın test edildiğini görüyoruz.

Ethereum’un son 24 saatlik fiyat hareketlerinde dolar ve Bitcoin karşısında hemen hemen değerini koruduğunu görüyoruz.

Ethereum 26 Eylül fiyat hareketleri

Ethereum güne düşüş ile başlayıp 210 doların altını gördükten sonra bu seviyeden gelen alışlarla küçük çaplı bir yükseliş hareketine girerek yazımız yayına hazırlandığı saatlerde 215 dolara kadar yükselme gösterdi.

Son fiyat hareketlerinin Ethereum için belirlediğimiz kritik destek alanının üzerine çıkması olumlu olarak algılanabilirken bu yükselişin ilk hedefini 220 dolar seviyesi olarak görüyoruz. Geçilmesi halinde ise gün içerisinde 230 dolar seviyelerinde bulunan 100 ve 200 HO Ethereum’un yön tayini için belirleyici olacak.

Olası bir düşüş hareketi için ise 205 dolar kritik bir seviye olarak takip edilecek.

Ayrıca belirtmek gerekir ki 4 saatlik ETH/USD grafiğinde daha net görülen yükseliş trendinin dün itibarıyla kırılması, Ethereum’un negatif bölgede hareket etmesine neden oldu. Bu yükseliş trendi ise son görülen dip seviyesi olan 170 dolar seviyesinden başlamıştı.

Ethereum için önemli teknik göstergeler

Son fiyat hareketleri saatlik MACD’nin kısa vadede alış yönlü sinyaller vermesine neden olurken stokastik gösterge bu hareketler ile aşırı alım bölgesinin hemen altında bulunuyor. Bu durum bir miktar daha yükseliş olabileceğini işaret ediyor. RSI ve CCI’nın ise yatay konumda seyrettiğini görüyoruz.

 

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance