in

ETH2.0 sözleşmesinde stake edilen Ethereum devasa boyutlara ulaştı

15 Aralık Ethereum ve EOS fiyat analizi: ETH ve EOS için beklenen seviyeler, önemli noktalar
15 Aralık Ethereum ve EOS fiyat analizi: ETH ve EOS için beklenen seviyeler, önemli noktalar

Kripto Para Haber – Ethereum 2.0 stake sözleşmesi, geçen hafta Beacon Chain (işaret zinciri) başarıyla başlatıldıktan sonra bile mevduatları çekmeye devam ediyor.

Stake edilen miktar

Kontrat şimdi 1 milyondan fazla ETH’ye ulaştı. Sözleşmenin kapanış tarihi bulunmuyor. Yani insanlar stake ödülleri kazanmak için para yatırmaya devam edebilirler.


Erken katılanlar için ödüller, yılda yaklaşık %20 ile yüksek durumda. Daha fazla doğrulayıcı ağa katıldıkça yüzdelik oran düşmeye devam edecek Herkes, stake etme sözleşmesi yoluyla minimum 32 ETH yatırarak doğrulayıcı olabiliyor.

Daha verimli ve ölçeklenebilir

Sözleşmede gereğinden fazla para yatırma işlemi ile Eth2’nin Faz 0 – işaret zinciri, 1 Aralık’ta başlatıldı. Lansman, Ethereum’un proof of stake aşamasına geçmesine katkıda bulunuyor. Yeni blok zincirinin, mevcut proof of work ağından daha verimli ve ölçeklenebilir olduğu söyleniyor.

Elbette, yeni ağa tam olarak geçiş yılları alacaktır. Ethereum Vakfı’nda ETH2.0 araştırmacısı Justin Drake, geçen hafta bir röportajda “Yolun yarısındayız. Faz 0 son derece zordu ve bununla birlikte, toplam ETH2.0 çalışmasının %50’den fazlasının yapıldığını söyleyebilirim” ifadesini kullanıyor.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Operatörü el değiştiren popüler token 24 saatte sert yükseldi!

Operatörü el değiştiren popüler token 24 saatte sert yükseldi!

Bitcoin 33.000 doları aşarken kripto para piyasasının toplam hacmi rekor kırdı!

Tanınmış analist: “Bu üç altcoin bu ay patlamaya hazırlanıyor!”