ETH boğaları ısrarla çağrılıyor: Üst üste gelen güzel haberler Ethereum long pozisyonlarını coşturdu

Sahne sırası Ethereum boğalarında: ETH, Golden Cross (Altın Haç) eşiğinde
Sahne sırası Ethereum boğalarında: ETH, Golden Cross (Altın Haç) eşiğinde

14 milyar doları aşan pazar payı ile ikinci en büyük kripto para Ethereum, son zamanlarda çok fazla hareketlenmeye başladı. Constantinople hard fork’u başarıyla gerçekleştirdikten sonra Ethereum, Samsung Blockchain cüzdanından türetilmiş tokenler ile birlikte özel bir destek biçiminde bir kez daha olumlu bir baskı yaptı. Ayrıca, dünyanın ilk küresel yatırım uygulaması olan Abra, yakın zamanda Ether’e destek verdi.

Ethereum fiyatında aşırı bir boğa hissediliyor

Başka bir olayda, Delphi Digital tarafından yayınlanan bir raporda, bu dijital varlığın bu yıl Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceği belirtildi. Yatırımcılar, uzun ve kısa pozisyonların resmedildiği resimden daha belirgin olan Ethereum fiyatında aşırı bir boğa hissediyorlar.

ETH USD longları, tüm zamanların en yüksek rekorunu olan 516406’yı vurdu. Ethereum longları bu yılın Şubat ayının sonlarında 511484’teki geçmiş rekoru kırdı.

Bu durum da, Ethereum shortlarını sürekli azalmakta ve sürekli olarak tüm zamanların en düşük seviyesine itmekte.

Ethereum fiyatlarına ilgi artmasına katkıda bulunan potansiyel başka bir faktör, SEC Başkanının kripto para birimleri konusundaki tutumu olabilir. Jay Clayton açıkça herhangi bir kripto adı almadıysa da, şöyle dedi:

Genel olarak, bu alanda sorumlu inovasyonu teşvik eden, aynı zamanda yatırımcıları ve pazarları da koruyan dengeli bir düzenleyici yaklaşım benimsediğimize inanıyorum.

Bazı analistler tarafından fiyatların düşmesi beklenirken, Long’ların tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması gerçeği göz önüne alındığında, fiyatlarda ani bir düşüşün olması daha az olası. Yazım sırasında, Ethereum 131,78 dolardan işlem görmekte ve 24 saat boyunca %1,45 düşüş göstermekte.

Bitcoinexchangeguide

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance