in ,

Tecrübeli analistten tüm endişeleri dağıtacak Bitcoin tahmini

Tecrübeli analistten tüm endişeleri dağıtacak Bitcoin tahmini
Altkoinler Bitcoin’in fiyatından daha fazla artış gösteriyor

Bitcoin yine düştü. Bazı analistler, pozitif fiyat hareketinin bulunmamasının, Bitcoin’in 9.000 doların altına düşmesini ve belki de 8.000 doların altına düşmesini bekledikleri ikincil düşüşün bir işareti olduğunu öne sürüyor.

Ünlü analist Nunya Bizniz: “Bitcoin 18.000 doların ötesinde yükselebilir.”

Ünlü analist Nunya Bizniz’in bir grafiğine göre, Bitcoin’in dört saatlik mumları şu anda güçlü bir yükselişin ardından düşüş eğilimli bir kanalla işaretlenmiş olan bir boğa bayrağıyla işlem görüyor. Bitcoin şu anda 12.300 dolarda bulunan mevcut boğa bayrağının en üst çizgisinden ayrılırsa, Bizniz %25’lik bir kazanımın muhtemel olduğunu öne sürüyor. Analiste göre bu %25’lik kazanç yakında görülebilir.

15.000 dolar sadece düşük seviyeli bir tahmin. Nunya Bizniz’in işaret ettiği gibi, Bitcoin’in şu anda bulunduğu boğa bayrağı, “Yüksek ve Sıkı” bir boğa bayrağı olarak tanımlanabilir. Çünkü, Bizniz’in tanımına göre, bu bayrak modeli %90’lık bir yükselişin ardından meydana geliyor. Bu, BTC’nin 7.500 dolardan 14.000 dolara yükseldiği zaman yaşadığı deneyimdir. Bu boğa bayrağının bu şeklindeki kopuşları, ortalama %70’lik bir kazançla sonuçlanır, bu da 18.000 dolar ve ötesine bir yükselişe işaret eder.

Ethereumworldnews

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kripto tarihinde bir ilk yaşanıyor: Bu altcoin resmi onay aldı!

Kripto tarihinde bir ilk yaşanıyor: Bu altcoin resmi onay aldı!

Bitcoin tahminleri tutan Brandt’tan inanılmaz BTC ve altcoin tahmini

Bitcoin en fazla ne kadar düşebilir? İşte analist görüşleri