En iyi yapay zeka coinleri

En iyi yapay zeka coinleri

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Yapay zeka kripto paraları, son zamanlarda popüler olduğunu bizlere gösterdi. 2022 yılının sonlarında başlayan trend 2023 yılına da taşındı. Sizler için en iyi yapay zeka coinleri listesi oluşturduk.

Aşağıda yer alan 3 farklı alternatif varlıklara sepetinizde yer verebilirsiniz. Ayrıca bu varlıklar uzmanlarında dikkatlerini çekiyor. Uzmanların uzun vadede büyük potansiyele sahip olduğuna inandıkları önde gelen birkaç yapay zeka kripto paraları listesine göz atalım.

Fetch.AI otonom bir ekosistem

Yapay zeka kripto paraları arasında en popüler olanı ise Fetch.AI. Misyonu, herkesin yapay zekayı herhangi bir ölçekte, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden oluşturmasını ve dağıtmasını mümkün kılan projedir. Kripto para projesi, platformları ve hizmetleri sağlamaktır. 

Platformun birincil amacı, özerk yazılım aracılarının ekonomik olarak üretken faaliyetlerde bulunduğu, gerçek dünyanın merkezi olmayan bir dijital modeli olarak işlev görmektir. Bu, kullanıcıların veri dağıtma veya hizmet verme gibi görevleri tamamlamak için kullanılır.

OriginTrail (TRAC)

OriginTrail platformu, tedarik zincirleriyle ilgili verileri paylaşmak amacıyla özel olarak geliştirilmiş, blok zincir tabanlı bir protokoldür. Platformun amacı, tedarik zinciri endüstrisinde açıklık ve güvenilirliği artırmaktır. Bunu başarmak için OriginTrail, değer ve güven oluşturmak için gerekli temeli sağlamak ve böylece tedarik zincirinde yer alan süreçleri optimize etmek için yapay zekadan yararlanır. 

Ocean Protocol (OCEAN)

Yapay zeka kripto paraları arasındaki son proje Ocean Protocol. Platform tarafından oluşturulan araçların yardımıyla kullanıcılar, gizliliklerinden ödün vermeden veya kontrollerini kaybetmeden verilerinden faydalanabilirler. 

Müşteriler artık daha önce erişemedikleri veya bulmaları zor olan veri kümelerine erişebilir. Kullanıcılar, Ocean Market’te erişilebilir hale getirilen veri setlerinde işlem yapabilir, edinebilir veya ticaret yapabilir. 

 

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


En iyi yapay zeka coinleri içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin