in ,

Weiss Ratings’in ünlü analisti: “En güçlü Bitcoin boğa piyasasındayız!”

Bir borsa daha kapanıyor: Bu sefer bir altcoin borsası kepenk indiriyor!
Weiss Ratings 93 kripto paranın tam listesini ücretsiz olarak halka açtı

Weiss Ratings’in baş kripto para birimi analisti Juan göre, Bitcoin tam olarak 207 gün önce 15 Aralık 2018’de dibe vurdu ve şimdi en güçlü boğa piyasasında.

Juan Villaverde: “Bitcoin bir kez daha parabolik olabilir.”

CoinMarketCap’e göre, BTC 3.191 dolara kadar düştü. Sonra geri sıçradı. Ve BTC, o zamandan beri çoğunlukla daha yüksek bir hızla ilerliyor: 26 Haziran’da 13.769 dolarlık bir gün içi zirveye ulaştı. Keskin bir düzeltmeden sonra bile, sıkı bir şekilde 10.000 doların üzerinde kaldı. Analiste göre, Bitcoin bir kez daha parabolik olabilir.


Villaverde, 2011-2012 yıllarından başlayarak Bitcoin’in dibe vurduktan sonra boğa piyasasının ilk aşamasında yüzde 263 arttığınnı belirtiyor. Ancak BTC’nin ilk aşamanın zirvesinden hala %77 oranında uzak bir yerde olduğunu da ekliyor.

Ünlü analist: “Bitcoin boğa piyasası 20 bin dolara bu yıl yükselebilir.”

Analist Bitcoin’in 2014’te, 2011’de olduğundan iki kat fazla zaman harcadığını ve bu boğa piyasanının öncekinden çok zayıf olduğunu vurguluyor. Analiste göre, BTC Ağustos 2015’te %30’dan fazla satış yapmadan önce %91’lik bir artış yapmayı başardı. Villaverde ilk aşamanın zirvesinin, önceki tarihi zirvenin yüzde 70 altında olduğunu da ekliyor.

2019 yılını ele alan analist, Bitcoin’deki güçlü trende dikkat çekiyor. Villaverde, 2018-2019 boğa piyasasında BTC’nin yüzde 342 arttığını ve ilk aşamanın zirvesinin önceki tarihi zirvenin sadece yüzde 30 aşağısında olduğunu da ekliyor. Bitcoin 2019 momentumunu koruyabilirse ne olur? Villaverde’e göre BTC, yıl sonuna kadar veya 2020’nin başında tüm zamanların en yeni seviyelerine bile çıkarabilir.

Weisscrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance BNB coin

Binance marjin ticareti rehberi

Bitcoin milyoneri: “Litecoin uzun süredir ölü.”

Bitcoin fiyat tahmini: Nefesler tutuldu! Bugünkü kapanış önümüzdeki iki haftayı belirleyecek