in ,

Efsanevi tahmin: Ripple (XRP) 3 dolar ve ötesine yükselebilir!

Uzman analist XRP için bombayı patlattı: 40 sente gidiyoruz!
Uzman analist XRP için bombayı patlattı: 40 sente gidiyoruz!

Ripple (XRP), 2017 boğa koşusu sırasında en şaşırtıcı patlamalardan birini kaydetti. Sadece 0,22 dolardan 3,30 dolara, yani yaklaşık 20 gün içinde %1.400’lük bir artışla patladı. O zamandan beri, XRP fanatikleri, fiyatlar durgun kalmasına rağmen yukarıda belirtilen patlamaya benzer bir pompa için can atıyor. Akash Girimath isimli analiste göre ise böyle bir patlama gerçekleşebilir.

Analist: “MACD XRP için yandan veya nötr hareket önermiyor.”

Analiste göre göre XRP’nin kısa vadeli grafiği (4 saatlik), fiyatların yüksek ve düşük olan paralel bir kanalda sıkışıp kaldığını gösteriyor. Kanal taze, yani analiste göre fiyat kanaldan ayrılmadan önce biraz daha uzar. 50 ve 100 hareketli ortalama, aralarındaki fiyatı tutmak için genişledi.

Fiyat yakın zamanda 50 hareketli ortalama ve kanalın alt kısmı tarafından desteklendi. Ancak, henüz 100 hareketli ortalamadan direnç göreceği kanalın tepesine yükselmedi. RSI, fiyatla benzerlik gösteriyor. Bununla birlikte analiste göre, MACD XRP için yandan veya nötr hareket önermiyor.

Akash Girimath: “Ripple’ın 3 dolara ulaştığını görebiliriz.”

Akash Girimath’a göre kısa vadeli grafikte ne olduğuna bakılmaksızın, XRP’nin uzun vadeli beklentileri oldukça yükselişli görünüyor. Analiste göre XRP grafiği, 2017 boğa koşusundan hemen önce en son görülen düşen kama fraktallarının bir kombinasyonunu gösteriyor. 2017’deki öncesi boğa koşusunda, fiyat iki büyük düşüşe maruz kaldı ve bir süre yanlara doğru hareket eden fiyatların ardından XRP %1.400 değerinde sert bir yükseliş gördü.

Şu an itibariyle, analiste göre fiyat bu üç düşen kama fraktalına maruz kaldı ve boğa koşusunda önce en son görülen fiyat düşüşleri gerçekleşti. Dolayısıyla analiste göre, benzer bir şeyin olduğunu varsayarsak, XRP’nin tersi oldukça boğa görünüyor. Eğer fiyat benzer şekilde yükselirse analiste göre, XRP’nin 3 dolar ve ötesine gittiğini görmemiz uzun sürmeyebilir.

Ambcrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika: Coinbase halka açılan ilk kripto para borsası oluyor!

Coinbase 5 yeni altcoin’i listeleyecek!

Silk Road kurucusundan “akıllara zarar” Bitcoin tahmini!

Başarılı analistten milyon dolarlık Bitcoin tahmini geldi