in ,

Efsanevi Ripple Tahmini: Bu gelişmeyle XRP fiyatı zıplayabilir!

Efsanevi tahmin: Ripple (XRP) 3 dolar ve ötesine yükselebilir!
Efsanevi Ripple Tahmini: Bu gelişmeyle XRP fiyatı zıplayabilir!

Gelecek Ekim ayında Ripple Labs, ödemeler endüstrisinin geleceğini tartışmak için “dünyanın finansal hizmetler, ödemeler, teknoloji ve politika alanındaki en güvenilir seslerini” bir araya getirecek ve yerel XRP kripto parasını ön plana çıkaracak. Geçmişte, yinelenen konferans, XRP fiyatındaki güçlü pompalara yol açtı ve bir kez daha ufuktaki olayla birlikte, kripto analistleri, varlığın fiyatında bir güçlü artış öngörmeye başladı.

Swell  etkinliği Ripple (XRP) fiyatı pompalayacak mı?

2017’den itibaren, Ripple Labs her yıl ödemeler endüstrisine odaklanan Swell adlı yıllık bir konferansa ev sahipliği yapıyor ve tipik olarak alanın geleceği, inovasyon ve daha fazlası hakkında konuşmak için hem finans hem de teknoloji alanındaki liderlerin desteğini alıyor. Daha önceki yıllarda etkinlik World Wide Web’in mucidi sayılan Sir Tim Berners-Lee ve eski FED Başkanı Dr. Ben Bernanke gibi insanları cezbetti.

2018 yılında eski ABD Başkanı Bill Clinton konferansa bir açılış konuşmasıyla liderlik etti. Etkinlik, Ripple’a ve projeye dahil olan herkese önemli ağ fırsatları, eğitim, tartışma ve çok daha fazlasını sunuyor ve Ripple ürünlerinin benimsenmesini ve XRP tokeninin kullanılmasını zorlamak için hayati öneme sahip. Ancak bu analistlere göre, haberle ilgili fiyat dalgalanmalarından yararlanmak isteyen kripto yatırımcıları için de bir fırsat.

Pierre: “Swell’la Ripple (XRP) fiyatı bir kez daha fırlayabilir!”

Kripto analisti Pierre tarafından belirtildiği gibi, geçen yılki olaydan önceki günlerde roketlenen fiyat “kolay ve kârlı bir uzun” fırsat sağladı. Swell Ekim başında gelirken tarih tekerrür edebilir ve XRP fiyatı bir kez daha fırlayabilir. Ancak, XRP fiyatının konferans boyunca tarihsel olarak yükselmediğini not etmek önemli. Bunun yerine, XRP fiyatı etkinlikten bir ay önce yükseldi ve olaydan sonra fiyat önceki seviyelere dönme eğilimindeydi.

xrp fiyat grafiği dalgalanma

Yani XRP yatırımcıları Swell etkinliğinin etkisini satıl alıyor ve fiyat önceki seviyelere geriliyor. Hem 2017 hem de 2018’de, XRP Swell’dan bir ay önce yükseldi, ancak  konferans başladığında satış baskısı arttı. 2017 ve 2018 arasındaki fark ilk pompadır. Ancak fiyat 2018 Swell pump’ından sonra düştü ve 2019’da daha da düşerek 2017’den bu yana emsalsiz fiyatlara ulaştı. İki yıllık büyümenin ortadan kalkmasıyla birlikte, XRP fiyatında daha da aşağı yönde bir hayal kurmak zor.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
bakkt

Bakkt, depo mevduatını 125 milyon dolarlık sigorta ile koruyor

Önde gelen Bitcoin borsası “Flaş İndirim” ile BTC satıyor!

Önde gelen Bitcoin borsası “Flaş İndirim” ile BTC satıyor!