in

Dünyanın en büyük saklama bankasının yetkilisinden sevindiren Bitcoin ETF yorumu

Sıcak Gelişme: VanEck, Bitcoin ETF için SEC'e yeniden başvurdu!
Sıcak Gelişme: VanEck, Bitcoin ETF için SEC'e yeniden başvurdu!

Dünyanın en büyük saklama bankasının yetkilisi bir Bitcoin ETF onayına kesin gözüyle bakıyor.

Jay Biancamano: “State Street kripto para alanına girebilir!”

State Street’in dijital ürün geliştirme müdürü Jay Biancamano, Fortune’un “The Balancing the Led” bölümünün son kısmında dünyanın en büyük saklama bankasının kripto para alanına “çok hızlı” bir şekilde geçebileceğini belirtti:

Müşterilerimiz bu varlıklara yatırım yapmak isterse bu yönde hareket etmeye hazırlıklı olmalıyız. Ayrıca Bitcoin ETF’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde onaylanmasını bekliyoruz.


Jay Biancamano, Bitcoin ve Litecoin gibi kripto para birimleri üzerine odaklanmadıklarını söylüyor. Bunun yerine, State Street daha büyük resmi görmek istiyor. Herkes kripto para birimleri hakkında konuşuyor, ancak emlak gibi likit olmayan varlıklar bile bir Blockchain üzerinde tokenize ediliyor. Jay Biancamano’a göre böylece yatırımcılar portföylerini çeşitlendirebiliyorlar.

Jay Biancamano’a göre bir Bitcoin ETF’si kesinlikle onaylanacak!

Biancamano, Blockchain’in gayrimenkulü demokratikleştirebileceği ve işlemleri çok daha hızlı hale getirebileceğinden emin. Biancamano’ya göre, State Street 30 milyon dolar değerinde bir varlığa sahip. Yeni tokenileşme eğilimi bu rakamı artırmalarına izin verecek:

Yönetimimiz altındaki varlıkların artacağını düşünüyorum ve bunun bizim için eşsiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Bir Bitcoin ETF’nin önümüzdeki birkaç yıl içerisinde SEC tarafından onaylanma şansı sorulduğunda, Biancamano’nun çok kısa bir cevabı vardı: “Kesinlikle!” Biancamano daha sonra çözülmesi gereken düzenleyici ve saklama konularının olduğunu ekledi.

News.U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başarılı analistten devasa Ethereum ve Ripple tahmini

Ünlü CEO’dan kritik Bitcoin, Ethereum ve Ripple öngörüsü

İşte 4 ünlü uzman ve analistten dev Bitcoin fiyat tahmini

İşte 4 ünlü uzman ve analistten dev Bitcoin fiyat tahmini