in , ,

Dünyanın en büyük borsalarından biri Tron ekosistemine katılıyor

Dünyanın en büyük borsalarından biri Tron ekosistemine katılıyor
Dünyanın en büyük borsalarından biri Tron ekosistemine katılıyor

Kripto Para Haber – Dünyanın en iyi 10 kripto para borsasından biri Gate.io, TRON ekosistemine katılıyor. TRON, dünyanın her yerindeki blok zinciri geliştiricileri tarafından kurulan ve geliştirilen sofistike bir blok zincir ekosistemidir. Ekosistem, ‘Web’i Merkezileştirme’ ideolojisine bağlı kalan projeler arasında.

Gördüğümüz gibi, TRON ekibi bugün bir kutlama tweet’inde haberi paylaştı. Özellikle, Gate.io borsa platformunun ekosistemine katıldığını söylüyor. Bu, Gate.io DApp’lerinin TRON blok zinciri ile tamamen uyumlu hale geleceği anlamına geliyor.


Resmi açıklamada, TRX ayrıca Gate.io’nun 15 Eylül 2021’de ‘KAWS’ çalışması ‘Untitled (KIMPSONS)’un ilk NFT on-chain ekranını piyasaya süreceğini de paylaştı.

Justin Sun, TRON’u Eylül 2017’de kurdu ve o zamandan beri birkaç dönüm noktasına ulaştı. Şu an itibariyle TRX halka açık zinciri, en güvenli halka açık zincir sistemlerinden bir olarak kabul ediliyor.

Veri üretimi ve depolamanın belirli bireylere veya gruplara bağlı olmadığı merkezi olmayan bir ağ ortamından çalışan blokzincir, bu özellikleriyle dikkat değer olarak görülüyor. Böylece veri bütünlüğü şifreleme ile garanti altına alınır.

TRON Foundation ve Gate.io, merkezi olmayan teknolojiyi geliştirirken kullanıcılarına daha da fazla değer sağlamak için birlikte çalışacak.

Sonuç olarak, TRON hızla diğer blockchain ekosistemlerine ciddi bir rakip haline geldi. Halihazırda ekosisteminde bulunan 1.000’den fazla DApp ve günlük 12 milyon doları aşan işlem hacmi ile TRON, dağıtık defter teknolojisinde endüstri liderlerinden biri olarak konumunu pekiştiriyor.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanınmış trader uyardı: "Bitcoin ve Ethereum bu seviyelere düşecek, ama..."

Tanınmış trader uyardı: “Bitcoin ve Ethereum bu seviyelere düşecek, ama…”

Bitcoin için yapılan kalabalık duyarlılığı ölçümü en düşük seviyelerinde

Bitcoin için yapılan kalabalık duyarlılığı ölçümü en düşük seviyelerinde; BTC için ne anlama geliyor?