in

Dünya devi Amazon iş ilanında DeFi deneyimi istiyor.

Amazon kripto para birimleri ile ödemeleri kabul etmeye mi hazırlanıyor?
Amazon kripto para birimleri ile ödemeleri kabul etmeye mi hazırlanıyor?

Kripto Para Haber– Bir Amazon iş ilanı, blockchain ve DeFi (merkezi olmayan finans) ağları konusunda tutkulu adaylar arıyor. Amazon, merkezi olmayan finans ağları konusunda deneyimli bireyler arayan ilanının başlığı “head of product, blockchain,” (ürün başkanı, blockchain) şeklinde düzenlendi.

“Amazon Web Services’in (AWS) müşterilerin çok çeşitli endüstrilerde ve kullanım durumlarında blok chain teknolojisiyle sorunları çözmesine ve yenilik yapmasına nasıl olanak sağlayacağının gelecekteki yönünü tanımlamak ister misiniz?” yazı soruyor. İş için temel nitelikler basit, bir üniversite diploması ve “güçlü teknik zekaya” sahip olmak gerekiyor. Ancak “tercih edilen nitelikler” altında Amazon, “merkezi olmayan finans deneyiminin bir artı olduğunu” açıklıyor. Amazon, blockchain çerçevelerinde ve özellikle Ethereum dahil uygulamalarda deneyime sahip birini bulmayı umuyor.


DeFi, geçen yıl boyunca büyük bir hızla büyüdü.

Geçen yıl bu zamanlar DeFi uygulamalarında tutulan toplam değer 1 milyar doların biraz üzerine çıktıktan sonra, sektör yeni zirvelere ulaştı. Bu yılın Mayıs ayında, DeFi, 90 milyar doların hemen altında toplanan toplam değerde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bugün, DeFi endüstrisinin toplam değeri 59 milyar dolar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça uzakta. Merkezi olmayan finans dünyası, Mark Cuban (Dallas Mavericks’in sahibi ve şimdi iyi bilinen kripto boğası) da dahil olmak üzere kripto alanındaki birçok kişiyi heyacanlandırmayı başardı.

Bu ayın başlarında Cuban, DeFi’nin Ethereum’un “sınırsız” olarak nitelendirdiği fiyat artışının arkasındaki başlıca nedenlerden biri olduğunu söyledi. Daha önce Decrypt’e “Şu anda iki milyon insanın DeFi kullandığını söyleyen bir şey gördüm” dedi ve ekledi, “Bu, bankacılık sisteminden geçmeyen çok fazla para.” 

decrypt

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Meksika, kriptoda diğer Latin Amerika ülkelerini katılıyor

Meksika, kriptoda diğer Latin Amerika ülkelerini katılıyor

Zilliqa Fiyat Analizi: ZIL % 30'luk bir düşüşün eşiğinde olabilir

Zilliqa Fiyat Analizi: ZIL % 30’luk bir düşüşün eşiğinde olabilir