in ,

Dogecoin yükselişte: Rekor kıran DOGE 1 doları görebilecek mi?

Dogecoin yükselişte: Rekor kıran DOGE 1 doları görebilecek mi?
Dogecoin yükselişte: Rekor kıran DOGE 1 doları görebilecek mi?

Kripto Para Haber – Dogecoin, son rekorunu takip eden üç haftadan kısa bir süre içinde bir kez daha rekor kırdı. Şaka kripto parasının gözünü 1 dolara dikmiş olabileceğine yönelik güçlü bir kamuoyu var.

Dogecoin, Ripple’ı devirdi ve dördüncü basamağa yükseldi

DOGE son yükselişiyle birlikte artık bir şaka olmanın tamamen dışına taşınmış gibi görünüyor. Zira kripto para artık XRP’den daha yüksek bir piyasa değerine sahip ve listede 4. sıraya gelmiş durumda.


Yaklaşık 24 saat önce, eToro DOGE’yi listeledikten sonra token ilk beş kripto para biriminden biri olmuştu. Tether’i (USDT) 5 numaraya çıkardı ve şimdi XRP’yi de dört numaradaki tahtından aldı.

Coinmarketcap’e göre, ilk beş kriptoya girmeden önce, şaka kripto para birimi son 24 saatte yüzde 15’lik bir artış yaşadı. Şimdi ise 73,19 milyar dolar değerindeki piyasa değeri ile yüzde 35 arttı.

Benzer şekilde, son 30 günde, Dogecoin yüzde 700 artış gördü ve bu da onu ilk 10 kripto para birimi arasında en iyi performans gösteren kripto haline getirdi.

DOGE, Twitter ve Ford’u geçti

Şimdi, DOGE’nin değeri Twitter ve Ford gibi yerleşik firmaların üzerine çıktı. Bu haberin yazıldığı sırada kripto para 0,65 dolar civarında ret yemiş olsa da, teknik göstergeler henüz önemli zayıflık belirtileri göstermiyor.

Teknik göstergeler halen yükseliş eğilimi gösteriyor ve yukarı hareketi destekliyor. Bu, özellikle 70’in üzerindeki RSI göstergesi ve artan MACD ile daha da belirgil hale geliyor.

Doge’nin dalgalanması, Gemini borsasının Dogecoin için entegre desteğe sahip olduğu duyurusunu takip ediyor. Borsanın kurucu ortağı Tyler Winklevoss, konuyla ilgili şunu söyledi:

“Dogecoin insanların parasıdır. Organik, saygısız ve eğlenceli.”

Dogecoin fiyatının yükselmesiyle aynı anda, kripto alım satım uygulaması Robinhood bugün erken saatlerde kripto ticareti ile “aralıklı sorunlar yaşadı”. Muhtemelen, DOGE’nin fiyat artışı ile kullanıcılar uygulamaya akın etti.

Ancak uygulama geliştiricileri, artan ilginin ve ticaret hacminin sorunlara neden olup olmadığını henüz netleştirmedi.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasdaq'ta listelenen Kanadalı şirket büyük miktarda Ethereum aldı!

Nasdaq’ta listelenen Kanadalı şirket büyük miktarda Ethereum aldı!