in ,

Dogecoin rakibi Shiba Inu, Binance.US’ta işlem yapmaya başladı

Dogecoin rakibi Shiba Inu, Binance.US'ta işlem yapmaya başladı
Dogecoin rakibi Shiba Inu, Binance.US'ta işlem yapmaya başladı

Kripto Para Haber – Piyasa değerine göre en büyük ikinci şaka kripto para birimi olan Shiba Inu, dünyanın en büyük kripto ticaret platformunun Amerikan yan kuruluşu Binance.US’ta işlem görmeye başladı.

SHIB bu yazıyı yazarken güncel olarak 0.00000687 dolardan işlem görmekte.


Mayıs ayında Binance, Ethereum tabanlı kripto para birimini yüksek riskli yatırımcılar için uyarlanmış bölgesinde listeledi. Rakip FTX borsası, aynı zamanda token için desteğini ekledi.     

Shiba Inu’nun piyasa değeri 10 Mayıs’ta 13,83 milyar dolarla zirve yaptı ve şu anda bu işaretin yüzde 80 altında bulunuyor.

Ayrıca 10 Mayıs’ta Binance, SHIB’yi platforma eklediğini ve token’ın görünürlüğünü ve erişilebilirliğini artırdığını tweetledi ve Shiba Inu hakkında kısa bir açıklama yaptı:

SHIB coin, merkezi olmayan bir yapıda ve DOGE’ye benzer başka bir şaka kripto para birimidir.

Shib Inu’nun resmi web sitesine göre, kurucular SHIB’nin Dogecoin’in büyümesini geride bıraktığını iddia ederek “Dogecoin katili” olmakla övünüyorlar ve ayrıca Dogecoin ile aynı köpek benzeri pazarlamaya sahip olan SHIB, rakibini geride bırakmaya kararlı gözüküyor.

Binance ayrıca Shiba Inu için kilit pazar olmaya devam ediyor ve SHIB/USDT ticaret çifti tek başına kripto para biriminin toplam ticaret hacminin yaklaşık yüzde 20’sini oluşturmakta. Bu şaka kripto parası ayrıca Huobi, Poloniex ve diğer bazı borsalarda işlem yapmak için de uygun konumda.

Shiba Inu, büyük kazançları ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, hayır kurumuna 1 milyar dolar bağışladıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde 6 milyar dolarlık SHIB tokenini yakması nedeniyle SHIB uzun vadede değerinin artacağına katkı sağladığı söylenilebilir.

 

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cosmos fiyat analizi: ATOM yatırımcıların takip edeceği seviyeler

Cosmos fiyat analizi: ATOM yatırımcıların takip edeceği seviyeler

Ünlü yatırımcı Ray Dalio, düzenleyicilerin Bitcoin için tehlikeli olabileceğini düşünüyor

Ünlü yatırımcı Ray Dalio, düzenleyicilerin Bitcoin için tehlikeli olabileceğini düşünüyor