Binance
Dogecoin, Doge için önemli gün! Doge eski günlerini arıyor! Elon musk doge
Binance

Dogecoin (DOGE) eski günlerini arıyor, bir sonraki hamle için hazır mısınız? 20 Nisan Kritik Gün!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Son 7 işlem gününde %15’lik bir artışla $0.091 bölgesine ulaşan Dogecoin (DOGE) fiyat rallisi geri çekildi. Son haftalarda madencilerin piyasaya akmasıyla birlikte, zincir üzerindeki veriler DOGE fiyatında büyüyen satış baskısının yakında etkisini gösterebileceğini ortaya koyuyor.

Elon Musk’ın Dogecoin’in 4/20 gününde Starship Fırlatmasıyla ilgili tweetleriyle birlikte Nisan ayının başından bu yana Dogecoin %24 değer kazandı. Doge topluluğundaki boğa piyasası ivmesi, Elon Musk’ın SpaceX’in tamamen entegre edilmiş bir Starship ve Super Heavy roketinin ilk uçuş testini gerçekleştirmeyi planlamasıyla birlikte faaliyetlerde artış görebilir.

Dogecoin’deki balina işlemlerinde düşüş tespit edildi.

Son iki haftada, kripto balinaları DOGE’a karşı daha ilgi göstermiş durumda. Nisan ayının sonlarına doğru gerçekleşen yüksek seviyeden bu yana, ağdaki balina işlemlerinde önemli bir düşüş yaşandı. Blok zinciri veri firması Santiment, günlük olarak 100.000 dolar ve üzeri değere sahip işlemleri takip ederek balina aktivitesini ölçüyor.

Aşağıdaki grafik incelendiğinde, DOGE ile ilgili günlük büyük işlemlerin sayısı 4 Nisan’daki 1.062’den 18 Nisan’da sadece 273 işleme düştü.

Dogecoin, DOGE grafiği, Balina İşlem Sayısı.Balinalar ticaret faaliyetlerini azalttıklarında, temel koinin kısa vadeli fiyat beklentilerine olan güvenlerini kaybettikleri anlamına gelir. Balinalar fonlarını başka yatırımlara yeniden tahsis etmeye devam ederlerse, Dogecoin’in fiyatı önümüzdeki günlerde zarar görebilir.

Dogecoin madencileri piyasayı dolduruyor.

DOGE için yaklaşan düşüş eğilimini işaret eden başka kritik bir faktör, madenciler arasındaki satış furyasıdır. Mart sonundan bu yana, DOGE ağındaki tanınmış proof-of-work madencilerinin cüzdan bakiyelerini takip eden bir ölçüt olan Madencilerin rezervlerinde sürekli bir düşüş gözlemleniyor.

27 Mart ile 19 Nisan arasında Madenciler, şu anki 0,091 dolarlık piyasa değerine göre yaklaşık 19,1 milyon dolar değerinde olan 210 milyon DOGE sattılar.

Dogecoin, doge madencileri piyasayı dolduruyor.

Madenciler blok ödülleri satışa çıkardığında, dolaşımdaki kripto para birimi arzını artırır. Eşit taleple karşılanmadıkça, madenciler arasındaki satış trendi muhtemelen Doge’nin önümüzdeki günlerde düşmesine neden olacaktır.

DOGE Fiyat Tahmini: Ayılar Dogecoin’i 0,082 dolara kadar çekebilir.

Dogecoin (DOGE) GIOM fiyat dağılımı. Nisan 2023, Kaynak: IntoTheBlock
Dogecoin (DOGE) GIOM fiyat dağılımı. Nisan 2023, Kaynak: IntoTheBlock

Ancak, DOGE fiyatı $0,093 direnç bölgesinin üzerine çıkabilirse, boğa piyasası duyarlılığı geçersiz kılabilir. Ancak yukarıda belirtildiği gibi, 7.6 milyar jetonu elinde bulunduran 397.000 adres muhtemelen satış yapacak ve yanlışlıkla boğa ivmesini yavaşlatacak.

Ancak, Dogecoin fiyatı $0,093 direncini aşmayı başarırsa, sahipler rallinin $0,12’ye doğru ilerlemesini bekleyebilirler.

Dogecoin'de (DOGE) Yarın Büyük Gün! İşte Nedeni.. - Kripto Piyasası

beincrypto.com

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!

Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

 

Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: