in , ,

DOGE ve SHIB, artık Bitrue tarafından teminat kabul ediliyor

Altcoin’e hücum: Dogecoin ve Shiba Inu ikinci çeyrekte %54 artış sağladı
Altcoin’e hücum: Dogecoin ve Shiba Inu ikinci çeyrekte %54 artış sağladı

Kripto Para Haber – 2021’de en çok abartılan iki kripto para artık Bitrue (BTR) kripto borsasında teminat olarak karşılanıyor.

Singapur kayıtlı Bitrue (BTR) borsası, XRP merkezli hizmetlere odaklandığı için XRP ordusu arasında çok popüler. Ayrıca, “köpek temalı paraları” listeleyen ilk birinci sınıf borsalardan biriydi.


DOGE, SHIB artık Bitrue Loan tarafından teminat olarak kabul ediliyor

Kripto para ekosistemi Bitrue (BTR) tarafından yapılan resmi duyuruya göre, borç verme/borç alma modülü Bitrue Loan, artık Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu Coin’i (SHIB) teminat olarak kabul ediyor.

Dışarıdaki tüm $DOGE ve $SHIB sevenler için iyi haber, artık onları bir #BitrueLoan’da teminat olarak rehin verebilirsiniz! Dahası, köpek kripto paralarınızın değerini en üst düzeye çıkarmak için %50 LTV’den ödünç alabileceksiniz.

Her iki kripto para da Bitcoin (BTC) ve ABD Doları Tether (USDT) sabit paraları cinsinden krediler için rehin edilebilir. Teklif, %50’lik çok kazançlı bir “kredi-değer” oranını içeriyor.

Yani bu, diyelim ki USDT cinsinden 1.000$ borç almak için, Dogecoins (DOGE) veya Shiba Inu Coins (SHIB) olarak 2.000$ rehin vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Daha önce U.Today tarafından yayınlandığı gibi, hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu Coin (SHIB), gerçek dünya kullanım durumları olmayan mizahi paraları temsil ediyor.

XRP ve BTR bonusları ile promosyon kampanyası başlatıldı

Dogecoin (DOGE) ve köpek temalı taklitçileri, Elon Musk tarafından agresif bir şekilde teşvik edildi. Bu arada, ağızları açık bırakan rallilerden sonra, Vitalik Buterin cüzdanındaki Shib tokenlerin önemli bir kısmını elinden çıkardığında, fiyatları da düştü.

Bitrue (BTR), büyük bir promosyon kampanyasıyla bu fırsatı kutluyor. Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu Coin’i (SHIB) teminat altına alan herhangi bir kullanıcı otomatik olarak 10 XRP alır, kampanyası başlattı.

Ayrıca, promosyona katılan ve teklifle ilgili haberi yayan katılımcılar, ana ödül olan 1.000 Bitrue Coins (BTR) ile turnuvaya katılmaya hak kazanıyorlar.

u.today

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

XRP ve LINK için hangi fiyat hareketi bekleniyor?

Kripto Analisti, hangi kripto paradan 1 milyon dolarlık aldığını açıkladı!

Tarihin en büyük servet transferi çok yakında gerçekleşecek! Bitcoin fiyatı nasıl etkilenecek?

Square, Bitcoin donanım cüzdanı geliştirmek için kolları sıvadı