in , , ,

Diyarbekirspor “Aldığın token gol olsun” sloganıyla kripto para dünyasına adım attı: DBS token şimdi ön satışta!

Diyarbekirspor "Aldığın token gol olsun" sloganıyla kripto para dünyasına adım attı:
Diyarbekirspor "Aldığın token gol olsun" sloganıyla kripto para dünyasına adım attı

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasına girme kararı alan TFF 2. Lig’in güçlü ekiplerinden  DİYARBEKİRSPOR, Kripto Para Piyasası için çalışmalarını tamamlayarak “ Aldığın Token Gol Olsun” sloganıyla 14 Eylül tarihinden itibaren “pro.naryex.com” ‘da faaliyete geçiyor.

Kulüp Başkanı Turan Bu sistem ile Kulübe  önemli bir gelir kaynağı oluşturmayı amaçladıklarını, böylece Diyarbekirspor Token’a yatırım yapacak taraftarların ve diğer yatırımcıların kulübe maddi destekte bulunacaklarını aynı zamanda kazanç elde edeceklerini belirtti.


İlgin, “14 Eylül’den itibaren faaliyete başlıyoruz. Bu sistem spor kulüplerine gelir kaynağı olacak. Doğu ve Güneydoğuda bu konuda öncü olmak istedik. Kulübe de vatandaşa da kazandıran bir sistem. Herkesi DiyarbekirsporToken’e yatırım yapmaya devam ediyoruz ” dedi.

DiyarbekirsporToken (DBS) TRC 20 Tron Blockchain alt yapısı güvencesiyle üretilmiş bir token olup “pro.naryex.com” borsasında yatırımcılara ve Diyarbekirspor taraftarına arz edilmiştir.

Toplamda 221 milyon adet üretilecek olan tokenin 21 milyon adeti ICO ön talep 14.09.2021 tarihi itibarıyla satışa sunulmuştur.

ICO ön talep fiyatı 2,1 TL olarak belirlenmiş olup 21.10.2021 tarihinde borsada alış ve satış işlemlerine 4,2 TL fiyatıyla işleme açılacaktır.

ICO ön talep fırsatından faydalanan Diyarbekirspor (DPS) token sahipleri ön talep fiyatından satın almış oldukları Diyarbekirspor (DPS) token’i, Token borsaya açıldıktan iki ay sonra %16.6 ‘sını satışa sunabilecektir. Böylece satış baskısı oluşması önlenerek yatırımcılarına güven vermektedir..

DiyarBekirSpor (DBS) Mobil Uygulaması

  • Kulüp ile taraftar arasındaki interaktif sinerjiyi sağlayacağı gibi finansal bir iletişim aracı olacaktır.
  • Türkiye coğrafyasındaki akıllı telefon kullanım oranı %97.2 olarak baz alındığında çok ciddi kitle ile iletişim aracına dönüştüğü kanıtlanmıştır. Mobil uygulamalar bu iletişimin merkezinde yer almaktadır.
  • Diyarbekirspor (DBS) mobil uygulamasını indirerek takımızın tüm duyurularına anında haberdar olabilirsiniz.
  • Diyarbekirspor (DBS) mobil uygulaması aracılığı ile taraftarları kulüp içerisinde anketler yapılarak taraftarlar ve kulüp arasında etkileşimin artırılması hedeflenmektedir.

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Morgan Stanley yeni kripto araştırma ekibini oluşturdu, detaylar neler?

Morgan Stanley yeni kripto araştırma ekibini oluşturdu, detaylar neler?

Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH yükseliş trendini başlatabilecek mi?

Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH yükseliş trendini başlatabilecek mi?