in ,

Devasa Tahmin: Ripple (XRP) fiyatı 7 dolara ulaşacak!

Uzman analistten XRP için çılgın tahmin: Hedef 14 dolar!
Uzman analistten XRP için çılgın tahmin: Hedef 14 dolar!

Ripple (XRP) için 7 dolar tahmini çok uzak gözükmesine rağmen, bir analiste göre yine de gerçeğe dönüşebilir.


XRPBitcoin: “Ripple (XRP) fiyatı 7 dolara ulaşacak.”

Yılın başından bu yana, Ripple (XRP)’ın fiyat değişiklikleri, şirketin finansal teknoloji dünyasında artan popülaritesine rağmen hızla yükseliyor. Küresel yatırımcılar, finansal kurumlar, bankacılık firmaları, ünlüler, piyasa analistleri, sınır ötesi ödemeler karşısında devrim yapma arayışında ağırlıklarını Ripple’ın arkasına koydu. Her ne kadar XRP fiyatları uzun bir süre boyunca değişmeden kalsa da  bir kripto analisti yakında Ripple’ın varsayılan para birimi XRP’nin fiyat değerini yansıtacağına inanıyor.

Twitter’da adı XRPBitcoin olan bir kripto analisti, Ripple’ın yakında ABD doları karşısında büyük bir fiyat artışına tanıklık etmeye başlayacağını ve 7 dolara ulaşacağını öngörüyor. Pek çok kişiye göre XRPBitcoin’in Ripple öngörüsü, kripto tokeninin bu yıl 7 ABD dolarına ulaşması için çok uzak bir hedef gibi görünüyor. Ancak bunun gibi olgunlaşmamış bir sektörde, her şey mümkün ve yanlış olabilir.

Her zaman dalgalanma XRP fiyat grafiği, coinmarketcap TWJ Crypto

Tarih bu devasa öngörü İçin ipuçları veriyor

Ripple (XRP) fiyat grafiklerine göre, Ripple’ın kripto tokeni dibe vurdu. Grafiğine bakıldığında, kripto paranın şu anki değerinin ötesine düşmesi için yeterli alan olmadığı açık. Çünkü 0,25 ABD doları işareti kripto varlığı için sağlıklı bir tarihsel destek seviyesi gibi görünüyor..

Tronweekly

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ek vergiler avrupa-bitcoin

Trump Avrupa mallarına ek vergi koyarsa Bitcoin gibi alternatif varlıklara talep artar mı?

Binance, Bitcoin Vadeli İşlemleri alanında yeni bir rekor kırdı!

Binance’in Futures platformuna saldırı! Changpeng Zhao açıklama yaptı