in ,

Dev borsanın XRP likiditesi rekor kırdı!

Dev borsanın XRP likiditesi rekor kırdı!
Dev borsanın XRP likiditesi rekor kırdı!

Meksika’nın en büyük kripto para borsası Bitso’nun, Meksika pezosu ile eşleştirilmiş XRP likiditesinde rekor kırdığı öğrenildi.

XRP likiditesinin artması neden önemli?

Piyasadaki likidite, dijital bir varlığın fiyatının istikrarını etkilemeden nakit paraya nasıl dönüştürülebileceğini veya diğer kripto para birimleri için nasıl değiştirilebileceğini ifade eder. Yüksek likidite istikrarlı bir piyasa anlamına gelir.

Liquidity Index Bot isimli Twitter kullanıcısına göre, Bitso’daki XRP/MXN likidite endeksi son dört gündür istikrarlı bir şekilde artıyor. 27 Mayıs’ta 32.962.643’ü gösteren endeks, 28 Mayıs’ta 35.168.346’ya ve 30 Mayıs’ta 36.795.339’a yükseldi.

Bitso ABD ile Meksika arasında önemli bir role sahip

Bitso, dijital varlığı bankacılık ortaklarına aktararak daha sonra Meksika pezosuna dönüştürmek için Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetini kullanıyor.

Kripto para borsası ABD’den Meksika’ya tüm havalelerin %2,5’ini işliyor. Firmanın finans başkanı Bárbara González Briseño’ya göre Bitso, daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için Ripple ile ortaklık kurmasından bu yana transfer hacimlerinde bir artış gördü.

dailyhodl

Herkes yükselişi işaret ederken o uyardı: “Bitcoin 7.000 dolara düşebilir!”


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Herkes yükselişi işaret ederken o uyardı: “Bitcoin 7.000 dolara düşebilir!”

Herkes yükselişi işaret ederken o uyardı: “Bitcoin 7.000 dolara düşebilir!”

Ethereum'da son durum: 245 dolarla dans, 300 dolar ihtimali, düşüş olasılığı...

Ethereum’da son durum: 245 dolarla dans, 300 dolar ihtimali, düşüş olasılığı…