youtube
Destek bulan altcoin yeşile döndü! Yükseliş sürecek mi?

Destek bulan altcoin yeşile döndü! Yükseliş sürecek mi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Son haftalarda Gala Games (GALA) fiyatı %40 düşüş yaşadı. Kripto paranın fiyat grafiği, 0,21 dolar işaretine düşüşle sonuçlanan altı ardışık kırmızı mum gösterdi. Genel kripto piyasası kan banyosu yaşarken altcoin GALA, bugün bulduğu destekle yeşile döndü, ancak bu yükseliş sürdürülebilecek mi?

Destek bulan altcoin yeşile döndü! Yükseliş sürecek mi?

16 Şubat’ta GALA/USD paritesi 0,36 dolardan düştü. Sürekli satışlar, altcoin GALA’nın 0,28 dolarlık yerel desteğe düşmesine neden oldu. Teknik grafik, satışın devam ettiğini destekleyen bir düşüş eğilimi gösteriyor.

Ayılar, işlem hacminde yeterli bir artışla 0,28 dolardaki boyun çizgisi desteğinden kararlı bir düşüşe neden oldu. Takip eden satış, GALA altcoin fiyatını 0,22 dolarlık önceki dirence kadar düşürdü. Bu, ihlal edilen destekten %23’lük bir düşüş anlamına geliyor.

GALA fiyat ticaretinin 100 günlük SMA’nın altında işlem görmesi ve aşağı eğimli 50 günlük SMA, ayıların piyasaya hâkim olduğunu ortaya koyuyor.

Son satışlar, 41 endeksindeki RSI, eğimini 14-SMA’nın ve nötr çizginin altına indirerek traderlar arasında düşüş eğilimi olduğunu gösteriyor.

cryptolegions

Altcoin için olası senaryolar

Bugünün %4’lük gün içi yükselişi ifade eden yeşil mumu, 0,22 dolar seviyesinin desteğe döndüğüne işaret ediyor. Altcoin GALA, 0,285 dolara yükselmeden önce yeterli talep elde etmek için bu desteğin üzerinde gezinebilir.

Destek bulan altcoin yeşile döndü! Yükseliş sürecek mi?

Bununla birlikte, satıcılar GALA’yı düşük desteğin altına çekerek, 0.173 dolar işaretine %18’lik bir düşüş gerçekleştirmesine neden olursa, yükseliş tezi geçersiz olacaktır.

Ortalama yön endeksi 38’de. Eğimli sabit ralli, artan satış momentumunu vurguluyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin