in ,

Web’de gezinme deneyiminizin kontrolünü geri alın: Blockchain projesi Decenternet kullanıcıya güç kazandırıyor

Decenternet
Decenternet

İnternetin kapsamı ve etkisi muhteşem bir şeydir. Herkesin hayal edebileceğinden daha çok büyüdü. Bu noktada, şimdiye kadar tasarlanan en büyük bilgi ve medya aracıdır; bu, insanlığın yenilik yapma ve gelişme yeteneğinin bir kanıtıdır. Bununla birlikte, dünya çapında ağ üzerinde tekelci veri dağıtımı, veri gizliliği, sansür ve diğer gelişmekte olan sorunlar, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarda huzursuzluk yaratıyor. İnternet şu anda kullanıcıların faaliyetleri, düşünceleri ve ilgi alanları ile ilgili şirket karları için bir gözetim aracı olarak görülüyor.

2009’dan beri, Bitcoin’in ortaya çıkışı, merkezi olmayan teknolojilerin, olağanüstü yeni nesil kabiliyetler sunmasının yanı sıra, özgürleştirici özelliklere sahip olduğunu göstermiştir. Decenternet, insanların özgürlüğüne ve gizliliğinin geleceğine yönelik koruma sağlayan bir projedir.

Decenternet  eşler arası (P2P), kalıcı, yüksek hızlı, bağımsız ve merkezi olmayan bir internet altyapısı platformudur ve hiçbir baskı, bürokrasi ya da politikaya bağlı değildir. D-net piyasaya sürüldükten sonra, aracıların etkisi olmayacak veya verilerinizi toplayamayacak bir orman yangını gibi de yayılacaktır. D-net, Blockchain tabanlı Anuvys işletim sistemi, bağımsız arama motoru ve Osiris web tarayıcısı gibi temel varlıkları kullanır; saldırı normlarına meydan okuyan bir üçlüdür. Kullanıcılar dışında üçüncü taraf bir kuruluşa ait olmayan veya bunları raporlamayan, bir internet platformudur.


Eğitimde Anuvys OS

Anuvys OS, Decenternet platformunda ve ekosistemde temel bir içeriktir; yoğun araştırmalar neticesinde, eğitim alanında önemli faydalar sağladığını gördük. Merkezileştirilmiş eğitim sistemlerinin dünyadaki  kapsamı sınırlıdır. Özellikle küçük ve kırsal nüfusu olan bir ülkede, web içeriğin engellemek, toplumsal statünün korunması ve öğrencinin bilgi dünyasının sınırlar.

Anuvys OS, bu engelleri bağımsız arama motoru ve teşvik edici Osiris taracısı ile birlikte kaldırarak bilgi özgürlüğüne izin verecektir. Bu tarayıcı, Decenternet’e göz atmak için kullanıcılara ihtiyaç duymalarını motivasyonu veriyor.

İşletmeler Osiris tarayıcısı aracılığıyla Decenternet reklamları için ödeme yapacaklar. Bu ödemeler de Osiris kullanıcılarına ödeme yapmak için kullanılacaktır; Son olarak, kazançların, okul uygulamalarını veya materyallerini Anuvys İşletim Sistemi üzerindeki d-Apps ve d-Wapps aracılığıyla finanse etmesine izin veriyor.

d-Apps ve d-Wapps

Pratiklik çok önemlidir; ve Anuvys OS merkezi olmayan uygulamalar (d-Apps) ve merkezi olmayan web uygulamaları (d-Wapps), bireylerin işletmeleri ve hatta ilk halka arz (ICO) tekliflerini oluşturmaları için bir araçtır, bunu eğitime uygulayın. Decenternet, merkezi olmayan küresel sınıfların ve üniversitelerin, Spyce ya da Coineru tokenleri ile ödenen teşvikli çalışma sunma potansiyeline sahip olduğunu öngörüyor.

Geçmişte, internetin merkezden dağıtılmasına yönelik girişimler olmuş ancak başarısız olmuştur, çünkü hala merkezi depolama sistemlerine güveniyorlardı, aracılara fiziksel ve ekonomik gücü devrediyorlardı. Decenternet, son kullanıcılara daha hızlı, şeffaf ve son derece güvenli bir web tarama deneyimi sağlayan, bir Güvenilirlik kanıtı (POR) protokolü tarafından onaylanmış herhangi bir bilgisayarda saklanan interneti fiziksel olarak dağıtmaktadır. Decenternet, devrimci yapısının ötesinde yeni bir şeyin başlangıcıdır.

 

Decenternet

Web SitesiWhitepaper

TelegramTwitterFacebookGithub

 

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kasım ayında Tether liderliğindeki stabilcoin hacmi rekora yaklaştı

Tether banka hesapları açıklandı! Tether’in dolar bakiyesi dolaşımdaki USDT’yi karşılıyor mu?

Ripple (XRP) fiyatı teknik analiz

Ripple (XRP) yeni bir kripto para borsasına ekleniyor: Bu XRP’yi nasıl etkiler?