Coiny
Coiny

Coiny Pro ve Coiny: Kripto paralarla işlem yapmanın en kolay, en hızlı ve en güvenilir yolu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralar en çok ilgi duyulan yatırım alanlarından biri ancak hala kripto para alıp satmak kolay değil. Coiny Pro ve Coiny ile kripto paralarla kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. 

Kripto paralara ilgi her geçen gün artıyor ve her gün daha çok kullanıcı kripto paralara yatırım yapmak istiyor. Türkiye’de kripto paralarla yapılan işlem hacmi günlük birkaç milyon dolar gibi önemli bir seviyede ve bu miktar her geçen gün artma potansiyeline sahip. Kripto para alıp satmak için dünyada iki tip uygulama var: Borsalar ve cüzdanlar.

Piyasadaki mevcut borsalar problemlerle boğuşuyor

Borsalar geleneksel yatırım araçlarında olduğu gibi al sat yapmak isteyen kullanıcıların bir tahtaya al sat emirleri girdiği ve bu emirlerden eşleşenlerin gerçekleştiği platformlar. Binance, Kraken, Coinbase Pro ve Huobi, dünyada ilk akla gelen borsalar.

Mevcut borsaların bazı öne çıkan problemleri, kullanım zorluğu, yeterli sayıda kripto para seçeneğinin olmaması veya görselleştirme, limitli emirler gibi geleneksel borsaların sahip olduğu araçlara sahip olmaması.

Cüzdanlar ne gibi sorunlar yaşıyor?

Cüzdanlar ise kripto para alıp satmanın daha basit yolu. Kullanıcılar emir defteri yerine sabit bir fiyattan anında kripto para alıp satabilirler. Bu açıdan bir bankanın mobil uygulamasından dolar alıp satmaya benzetilebilir. Coinbase ve Lykke dünyada ilk akla gelen cüzdanlar.

Mevcut cüzdanlar ise kripto paralarla yeni tanışan kullanıcıların kullanabileceği kadar kolay, kullanışlı değil.

Coiny bu sorunları nasıl çözüyor?

Coiny Pro, Coiny tarafından geliştirilen kripto varlık borsasıdır. Coiny Pro’ya Coiny hesabınızla giriş yapıp hesabınızı doğruladıktan sonra hemen ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden BTC, ETH, LTC, XRP ile işlem yapabileceğiniz Coiny Pro’ya her geçen gün yeni kripto paralar ve pariteler de eklenecek. Standart al sat emirleri dışında kullanıcıyı koruyacak önlemler ve modern grafiklerle daha gelişmiş bir şekilde kripto varlık ticareti yapabilirsiniz.

Coiny Pro’ya https://pro.coiny.io adresinden ulaşabilir ve hemen kripto varlık ticaretine başlayabilirsiniz.

Kripto varlık cüzdanı Coiny ile kripto para satın alma ve satma işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşir. AL ve SAT butonlarına bastıktan sonra sadece satın almak ya da satmak istediğiniz tutarı girmeniz yeterlidir. Coiny ile aynı zamanda kredi kartı ile de kripto para alabilirsiniz. Coiny ile bir arkadaşınıza rahatça kripto para gönderebilirsiniz veya işlem yaptığınız başka uygulamalardaki kripto paralarınızı Coiny cüzdanınıza gönderip güvenle saklayabilirsiniz. Şimdiden BTC, ETH, LTC, XRP ile pek çok kripto para ile işlem yapabileceğiniz Coiny Pro’ya her geçen gün yeni kripto paralar da eklenecek.

Mobil aplikasyonlar çalışır durumda

Coiny uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için buraya, Android cihazınıza indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Coiny Pro ve Coiny kripto para kullanmayı en kolay ve en hızlı hale getirmenin yanı sıra global standartlarda güvenlik önlemleri ile en güvenli borsa ve dijital varlık yönetimi cüzdanıdır.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz destek@coiny.io adresine e-posta gönderebilirsiniz.

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin